ارائه دهنده انواع خدمات آهنگری و جوشکاری

قیمت حفاظ آکاردئونی ساختمان

شما اینجا هستید:  
قیمت حفاظ آکاردئونی ساختمان

قیمت حفاظ آکاردئونی ساختمان - الوحفاظ

قیمت حفاظ آکاردئونی ساختمان با توجه به برخی از عوامل و شرایط مشخص می شود. این عوامل می توانند به شکل مستقیم بر روی کیفیت حفاظ و البته ارزش آن تأثیر ایجاد کنند. در صورت نیاز به تهیه حفاظ آکاردئونی با کیفیت بالا و تفاوت بسیار کم در قیمت نهایی با کارشناسان مجموعه الو حفاظ در ارتباط باشید.

در ادامه این مطلب به دلایل نصب و عوامل موثر بر قیمت حفاظ آکاردئونی ساختمان می پردازیم:

دلایل نصب حفاظ آکاردئونی ساختمان

درب آکاردئونی با داشتن قفل های خاص، تأمین کننده امنیت منازل هست؛ چرا که به عنوان یک سد محکم در مقابل نفوذ افراد غریبه به فضای داخل ساختمان عمل می کنند. این حفاظ های آکاردئونی به شکل تاشو و کشویی باز و بسته می شوند و هیچ گونه مزاحمتی برای افراد در حین رفت و آمد به فضای داخل ندارند.  

در سال های اخیر استفاده از حفاظ آکاردئونی افزایش زیادی پیدا کرده است؛ چرا که حفظ امنیت خانه ها به دلیل شلوغ بودن ساختمان ها ضرورت دارد. در میان حفاظ های مختلف که برای درب های ورودی ساختمان طراحی شده اند استفاده از حفاظ آکاردئونی بیشتر مورد توجه قرار گرفته و دلایل زیادی برای نصب این حفاظ بر روی درب های ورودی وجود دارد که در ادامه به چند مورد مهم آن می پردازیم:

مقاومت حفاظ های آکاردئونی در برابر رطوبت و زنگ زدگی و همچنین مقاومت در برابر آفتاب سوزان یکی از مهمترین دلایل نصب این نوع حفاظ بر روی درب های ساختمان است.  

قابلیت نصب این حفاظ ها بر روی تمامی درب های ورودی از درب های ویلا گرفته تا درب آپارتمان یا هتل ها یکی دیگر از دلایل مورد توجه بودن آنها است.

درب آکاردئونی در پشت درب ورودی جمع شده و کمترین میزان فضا را در راهرو اشغال می کنند. 

قیمت حفاظ آکاردئونی ساختمان به نسبت کیفیت و امنیت بالایی که ایجاد می کند مناسب است.

نحوه نصب حفاظ آکاردئونی

حفاظ های آکاردئونی در صورتی که به شکل استاندارد تولید شده باشند، قابلیت نصب آسانی دارند. کافیست برای نصب درب آکاردئونی چهارچوب درب اصلی اندازه گیری شود و تمام مراحل ساخت و آماده سازی که حفاظ بر اساس ابعاد چهارچوب آن صورت بگیرد.

پس از آماده شدن حفاظ چهار چوب بر روی درب اصلی با کمک دستگاه جوش نصب شده و سپس ریل های قسمت بالا و پایین حفاظ نصب می گردد. بسته به مدل تک لنگه یا دو لنگه بودن حفاظ ها از قفل های مختلف بر روی آن استفاده می شود.  

با انتخاب مراکز معتبر که در زمینه ساخت انواع حفاظ تخصص کافی دارند می توانید به بهترین قیمت حفاظ آکاردئونی ساختمان در کنار کیفیت بالای محصول دست پیدا کنید، تا با نصب آن بر روی درب های ورودی امنیت محیط را بیشتر نمایید. 

بررسی ساختار حفاظ آکاردئونی فلزی

با بررسی ساختار حفاظ آکاردئونی فلزی در می یابیم که این حفاظ ها جزء مستحکم ترین نوع حفاظ در بازار است و علاوه بر افزایش امنیت ساختمان از لحاظ زیبایی هم با سایر حفاظ های دیگر متفاوت است. به همین دلیل سازندگان سعی کرده‌اند تا ساختار حفاظ را به گونه ای طراحی کنند که قابلیت نصب بر روی درب های مختلف را داشته باشد.

در ادامه به بررسی برخی از اجزای مهم که در ساختار حفاظ آکاردئونی قرار گرفته می پردازیم:  

  • این درب ها از یک چهارچوب تشکیل شده که به شکل پروفیل بوده و درون چهارچوب پروفیل ها به شکل افقی و عمودی و همچنین مورب نصب می شوند.  
  • درب با کمک ریل هایی در قسمت بالا و پایین باز و بسته می شود که اغلب این ریل ها آهنی است.
  • بر روی درب های آکاردئونی متناسب با تقاضای مشتریان امکان نصب قفل های روکار و قفل های توکار وجود دارد، تا امنیت درب بالاتر برود. 
  • لولاها و اتصالات قرار گرفته بر روی حفاظ های آکاردئونی بخش بسیار مهمی از آن است که در حفظ امنیت درب تأثیر مستقیم ایجاد می کند.  

قیمت حفاظ آکاردئونی ساختمان پس از بررسی ساختار این حفاظ ها به شکل دقیق تری مشخص می شود. به همین سبب قبل از انتخاب نهایی و ثبت سفارش بهتر است از نیروهای متخصص در مورد انواع حفاظ اطلاعات لازم را به دست آورید.

عوامل موثر بر قیمت حفاظ آکاردئونی ساختمان

در هنگام تهیه حفاظ آکاردئونی یکی از عوامل بسیار مهمی که مورد توجه خریداران قرار می گیرد، قیمت حفاظ آپارتمانی ساختمان است. در حال حاضر به دلیل استقبال بالا از حفاظ، مراکز متعددی در این زمینه فعالیت دارند. بهتر است قبل از اقدام به ثبت سفارش و خرید حفاظ به بررسی برخی از عوامل موثر بر قیمت این حفاظ ها بپردازید.

در این بخش به بررسی برخی از مهمترین عوامل موثر بر قیمت حفاظ آکاردئونی ساختمان می پردازیم :

مدل حفاظ آکاردئونی

حفاظ آکاردئونی در مدل های مختلف طراحی و تولید می ‌شود و ساخت هر مدل با دیگری متفاوت بوده؛ هر چقدر که ضریب امنیت بالاتری داشته باشند در نتیجه قیمت بیشتری هم دارد.

ابعاد درب ساختمان

ابعاد درب ساختمان تأثیر مستقیم بر روی قیمت نهایی کار می گذارند، هر چقدر بزرگتر باشد، حجم بیشتری از متریال باید برای ساختمان صرف گردد.

جنس نرده های آکاردئونی

حفاظ آکاردئونی را در چندین جنس مختلف تولید می کنند و در این میان بهترین نوع حفاظ از جنس فولاد مستحکم است که قابلیت شستشو هم دارد.  

رنگ حفاظ آکاردئونی

نحوه رنگ آمیزی حفاظ آکاردئونی اهمیت زیادی دارد، یکی از بهترین روش ها برای رنگ آمیزی انتخاب رنگ الکترواستاتیک است که سطح کاملا صاف و صیقلی داشته و در مقابل رطوبت هم مقاومت بالایی دارد.

 مراکز تولید کننده حفاظ

یکی از عوامل بسیار مهم بر روی قیمت حفاظ آکاردئونی ساختمان انتخاب مراکز تولید کننده حفاظ است. هر چقدر واسطه ها در این میان کمتر باشند، به قیمت های درب کارخانه دست پیدا می کنید.

خرید مناسب ترین قیمت حفاظ آکاردئونی از الو حفاظ

 بررسی دقیق حفاظ آکاردئونی در می یابیم که مزایای این حفاظ نسبت به معایب آن بیشتر بوده و به همین دلیل بر روی اغلب ساختمان ها از این نوع حفاظ نصب می کنند. به همین دلیل خرید مناسب ترین قیمت حفاظ آکاردئونی برای سازندگان ساختمان ها ضرورت دارد.  

مجموعه الو حفاظ یکی از معتبرترین مراکز فعال در زمینه تولید حفاظ های آپارتمانی است که می توانید انواع حفاظ را به جهت افزایش ایمنی سفارش دهید. بر روی تمامی حفاظ های تولید شده در این مجموعه چندین نوع قفل به صورت روکار و توکار قرار می ‌گیرند، تا متناسب با شرایط و محیط خود بهترین ها را انتخاب کنید.  

در صورت نیاز به دریافت مناسب ترین قیمت حفاظ آکاردئونی ساختمان کافیست با کارشناسان مجموعه الو حفاظ ارتباط برقرار کنید. چرا که این مجموعه به شکل مستقیم و بدون واسطه با مصرف کنندگان نهایی ارتباط برقرار می کند. 

اولین دیدگاه را بنویسید

مطالب مرتبط