حفاظ

حفاظ لیلیوم

Z

حفاظ لیلیوم یکی از انواع حفاظ ها می باشد . حفاظ لیلیوم جز زیبا ترین حفاظ ها است و همین زیبایی  دلیل برتر بودن آن نسبت به حفاظ گوزنی می باشد این حفاظ بر روی دیوار های پیرامون خانه و ساختمان نصب شده و نقش محافظتی در برابر دزد ها دارد علاوه بر آن این نوع حصار را می توان در جلوی تراس ها و پنجره ها نصب کرد . حفاظ ها نقش مهمی در ایجاد امنیت منازل و ساختمان ها دارند . حفاظ لیلیوم به دلیل شکل ظاهری اش قابلیت رنگ آمیزی به شیوه های متعددی را دارد البته اغلب به صورت دو رنگ رنگ آمیزی می شود . طراحی حفاظ لیلیوم از مدل شاخه های گل لیلیوم الهام گرفته شده و ساخته شده است . حفاظ لیلیوم از شاخه های تیزی و زیادی حدود دویست شاخه درست شده است و به دلیل اینکه شاخه ها از درون آن گسترش پیدا می کنند به عبارتی ساختار مرکز گرایی دارد ساخت بهتر و به دنبال آن امنیت بالایی دارد .از این محافظ بدون در نظر داشتن اینکه ساختمان اداری است یا مسکونی می توان استفاده کرد .

مزایای حفاظ لیلیوم 

ارتفاع و تراکم حفاظ لیلیوم مانند دیگر حفاظ های مشابه دارای تفاوت است .هرچه تراکم و ارتفاع این حصار ها بیش تر شود به دلیل استفاده ی میله ی بیش تر قیمت و هزینه ی آن بالاتر می رود . ارتفاع حفاظ لیلیوم بین هشتاد تا صدو بیست متر می باشد . با توجه بر تجربه ها بهتر است ارتفاع این سازه ها کمتر از صد نباشد و ایده آل ترین اندازه برای این نرده ها صدو بیست متر می باشد . عرض حفاظ لیلیوم باید بالای پنجاه سانتی متر باشد . هرچه این اندازه بیش تر شود درصد حفاظتی و امنیت آن بیش تر می شود .زیرا عرض دیوار های پیرامون بین سی و پنج و چهل می باشد و پهن تر بودنم حفاظ باعث می شود جایی برای گرفتن دست یا گذاشتن پا بر روی دیوار نماند .

حفاظ لیلیوم به دلیل جنس  فلزی خود مانند حفاظ گوزنی و حفاظ لاله ای از عمری طولانی برخوردار است و پس از نصب به نگهداری خاصی احتیاج ندارد .نا منظم بودن حفاظ لیلیوم از نظر هندسی بر بالا تر رفتن امنیت آن تاثیر فراوانی گذاشته است .

حفاظ لیلیوم از استحکام و امنیت زیادی برخوردار است . به دلیل تعداد زیاد و درهم پیچیده ی شاخه ها و عرض حدودا پنجاه سانتی متری آن خم کردن و بریدن آن بسیار دشوار و حتی امکان نا پذیر می باشد . برای امتحان، این حفاظ ها را بر روی زمین گذاشته و سعی کنید از روی آنها رد شوید خواهید دید عبور از آن امکان پذیر نمی باشد همین شرایط در هنگام نصب آن ها بر روی دیوار وجود دارد و اگر شخص برای عبور از آن مقاومت کند حتما دچار جراحت های جدی خواهد شد .همچنین اگر فردی تصمیم به بریدن شاخه های این حفاظ بگیرد کاری پر سروصدا و نیازمند به زمان زیادی می باشد  به همین دلیل اگر سارقی با این نوع حفاظ رو به رو شود از دزدی پشیمان خواهد شد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *