ارائه دهنده انواع خدمات آهنگری و جوشکاری

نرده حفاظ لیلیوم و عوامل موثر در قیمت ساخت و نصب آن

شما اینجا هستید:  
نرده حفاظ لیلیوم و عوامل موثر در قیمت ساخت و نصب آن

نرده حفاظ لیلیوم و عوامل موثر در قیمت ساخت و نصب آن - الوحفاظ

نرده حفاظ لیلیوم را می شناسید؟ چه اطلاعاتی در مورد آن دارید؟ سایر نرده حفاظ ها چطور؟ آیا با عوامل موثر بر قیمت انواع نرده آشنایی دارید؟ مزیت های نصب نرده حفاظ لیلیوم را می دانید؟ در اینجا قصد داریم به تمامی این مباحث بپردازیم و مطالب مفیدی در این خصوص ارائه دهیم. پس با ما همراه باشید.

استحکام و امنیت حفاظ های دیواری

اگرچه امروزه امروز با پیشرفت تکنولوژی همه به سمت هوشمند کردن خانه های خود برای امنیت بیشتر رفته اند اما این به تنهایی کافی نیست و حفاظت ساختمان شما را در برابر ورود افراد بیگانه تضمین نمی کند زیرا سارقین می توانند از طریق دیوارهای ساختمان و نرده های بالکن به داخل ساختمان نفوذ پیدا کنند و سیستم هوشمند خانه شما را از کار بیندازند. پس فراموش نکنید که در کنار هوشمندسازی باید راه ورود افراد به داخل ساختمان را هم ببندید. نصب انواع نرده و حفاظ مثل حفاظ نخل مرداب بر روی دیوارهای ساختمان بهترین راه برای این کار است.

در حال حاضر انواع حفاظ های دیواری از جمله حفاظ بوته ای، حفاظ شاخ گوزنی، لیلیوم، نیزار و … توسط متخصصان و با استفاده از دستگاه های پیشرفته و متریال های مختلف تولید می شود که هر کدام از آنها برای مناطق خاصی کاربرد دارند.

حفاظ نیزار، حفاظ گوزنی و دیگر مدل های آن از استحاکم و و مقاومت بسیار بالایی برخوردار هستند و همچنین اغلب آنها دارای میله های بلند و تیز است که عملا عبور از آنها غیر ممکن است. نصب این گونه حفاظ ها راه ورود را بر افراد بیگانه می بندد و به این ترتیب حفاظت و امنیت ساختمان ها و افراد ساکن آن با نصب حفاظ هایی مثل شاخ گوزنی لیلیوم بر روی دیوار حیاط تامین خواهد شد.

مزیت های نرده حفاظ لیلیوم

قطعا همه شما نرده حفاظ لیلیوم را بر روی دیوار ساختمان های زیادی مشاهده کرده اید و به دلیل نامگذاری آن پی برده اید. بله همین طور که از اسم آن مشخص است شکل و ظاهر این نرده کاملا شبیه گل لیلیوم است. این نوع حفاظ در مقایسه با سایر مدل های دیگر از محبوبیت بیشتری برخوردار است و بخش اعظمی از بازار فروش نرده و حفاظ را به خود اختصاص داده است. در اینجا ما برخی از خصوصیات و نکات مثبت این حفاظ که موجب استقبال زیاد مردم از آن شده است را بیان می کنیم:

 • نرده لیلیوم از زیبایی بسیار حیرت انگیزی برخوردار است و نصب آن بر روی دیوار نمای مدرن و باشکوهی به ساختمان می دهد.
 • از استحکام و امنیت بالایی برخوردار است.
 • در برابر رطوبت، نور خورشید، باران، تغییرات دما و دیگر شرایط محیطی مقاوم و ماندگار است و هیچ آسیبی نمی بیند.
 • دارای میله های بلند، متراکم و نوک تیزی است و عبور از آن بسیار سخت و دشوار و غیر ممکن به نظر می رسد. این موجب بالا رفتن امنیت ساختمان در برابر ورود افراد بیگانه می شود.
 • نصب نرده حفاظ لیلیوم بسیار آسان است و در کمترین زمان توسط افراد متخصص انجام می شود.
 • وزن آن به دلیل تراکم بالایی که دارد سنگین است.
 • در طرح ها و مدل های مختلفی مثل شاخ گوزنی لیلیوم تولید می شود.
 • در رنگ های زیبا و متنوعی ساخته می شود.

برای اطلاع از قیمت نرده حفاظ لیلیوم در سال 1401 و نحوه سفارش ساخت آن پاراگراف های بعدی را مطالعه فرمایید.

قیمت نرده حفاظ لیلیوم در سال 1401 چگونه است؟

قیمت نرده حفاظ لیلیوم در شرایط فعلی ثابت نیست زیرا عوامل متعددی در تعیین قیمت نهایی این نرده نقش دارند و هر کدام از آنها به سهم خود قیمت را کم و زیاد می کنند. برخی از اصلی ترین پارامترهای دخیل در تعیین قیمت این نرده عبارتند از :

 • تراکم و ارتفاع نرده ها : هر چه نرده ها متراکم تر باشند و نرده ها فاصله کمتری از هم داشته باشند قیمت بالاتری دارد زیرا مواد بیشتری در تولید آن استفاده شده است. این استدلال برای ارتفاع نرده ها هم به همین شکل است یعنی هر چه نرده ها ارتفاع بیشتری داشته باشند قیمت آنها گران تر است.
 • جنس نرده و میزان ضخامت میله ها: بسته به این که از چه متریالی در ساخت این نرده استفاده شود قیمت متغیر است. همچنین هرچه ضخامت میله ها بیشتر باشد قیمت نرده حفاظ لیلیوم هم بالاتر است.
 • نوع جوش، نوع رنگ، قیمت فلزات و مواد اولیه و کیفیت خروجی از دیگر عوامل موثر بر قیمت است.

تمامی موارد بالا در تعیین قیمت نرده حفاظ لیلیوم در سال 1401 نقش دارند و مشتری باید با آگاهی کامل به این عوامل نرده مورد نیاز خود را سفارش دهد.

مرکز فروش آنلاین نرده لیلیوم در بهترین کیفیت

الو حفاظ یک مرکز معتبر ساخت و فروش نرده حفاظ لیلیوم است که محصولات خود را به صورت اینترنتی به تمامی مشتریان در سراسر کشور با کمترین قیمت ممکن عرضه می کند. شما می توانید از طریق این مرکز سفارش ساخت و نصب نرده حفاظ لیلیوم را ثبت کنید و با این کار هزینه های خود را کاهش

اولین دیدگاه را بنویسید

مطالب مرتبط