ارائه دهنده انواع خدمات آهنگری و جوشکاری

بهترین حفاظ درب آپارتمان در الوحفاظ

شما اینجا هستید:  
بهترین حفاظ درب آپارتمان در الوحفاظ

بهترین حفاظ درب آپارتمان در الوحفاظ - الوحفاظ

بهترین حفاظ درب آپارتمان چه مشخصات و ویژگی هایی دارد؟ آیا می دانید که الو حفاظ یکی از اولین و معتبرترین مراکز تولید و فروش انواع مدل های جدید و باکیفیت حفاظ درب آپارتمان در ایران است. شما می توانید از طریق این مجموعه، حفاظ هایی با امنیت بالا و لیست قیمت کاملا مقرون به صرفه را سفارش ساخت و خرید مستقیم دهید.

بهترین حفاظ درب آپارتمان کدام است؟

از آنجا که برای آپارتمان های مسکونی و تجاری، بالاتر بردن امنیت، اهمیت جدی پیدا کرده است، شناخت بهترین حفاظ درب آپارتمان می تواند قبل از خرید، کمک شایانی به خریداران نموده باشد.

به جرئت می توان ادعا کرد که یکی از مقاوم ترین انواع مدل های حفاظ درب آپارتمان، حفاظ آکاردئونی می باشد. این نوع حفاظ ها عمدتا جلوی درب ورودی آپارتمان ها نصب شده و با دارا بودن مشخصات منحصربفرد، ضریب امنیت را بالاتر می برند.

این حفاظ ها الهام گرفته از ساز آکاردئون بوده و کشویی یا کرکره ای هستند. خیلی از بازاریان، این مدل درب ها را با نام درب ضد سرقت هم می شناسند.

تاشو بودن حفاظ های آکاردئونی سبب شده تا کمترین میزان فضا را اشغال کرده باشند. پس در واقع برای تمامی آپارتمان هایی که حتی فضای کمی جلوی درب ورودی خود دارند، درب آکاردئونی می تواند گزینه مناسبی باشد. در حال حاضر، بهترین حفاظ درب آپارتمان آکاردئونی، حفاظ دوجداره پرچ مخفی است که در بسیاری از کارخانجات از جمله مجموعه الو حفاظ، تولید و روانه بازارهای فروش می شود.

این نوع حفاظ از میزان استحکام بسیار خوبی برخوردار بوده و بسیار روان و کم جا می باشد. در ادامه، کمی بیشتر به معرفی مزایای استفاده از بهترین حفاظ درب آپارتمان یعنی حفاظ های آکاردئونی می پردازیم.

مزایای استفاده از حفاظ آکاردئونی

بدون شک شناخت مزایا و موارد کاربرد حفاظ درب آکاردئونی، می تواند شما متقاضیان خرید را جهت انتخاب، آگاه تر نموده باشد. پس مهم است شما از مرکز تولید و فروشی سفارش خود را ثبت کنید که ضمن ارائه آگاهی و شناخت به شما، خریدی مطمئن از قیمت و کیفیت را هم برای شما رقم می زند.

در وهله اول باید بگوییم که حفاظ های آکاردئونی تنها مناسب استفاده در پشت درب های ورودی آپارتمان ها نیستند. بلکه این نوع حفاظ های مقاوم آهنی قابلیت استفاده به عنوان حفاظ پنجره های بزرگ خصوصا در آپارتمان های چندین طبقه را داشته اند. به طور کلی از مهم ترین مزایای حفاظ درب آکاردئونی می توان به این موارد اشاره داشت:

 • یکی از مهم ترین مزایای درب آکاردئونی، وزن بسیار سبک آن است. این حفاظ به راحتی توسط ریل باز و بسته می شود.
 • این حفاظ، فضای بسیار کمی را اشغال کرده و به هیچ وجه رفت و آمد در راه پله را دشوار نمی کند.
 • حفاظ درب آکاردئونی، طول عمر و دوام بالایی داشته و در فواصل زمانی، نیاز چندانی به تعمیرات ندارد.
 • ظاهری زیبا و متنوع با قابلیت رنگ پذیری، از جمله اصلی ترین دلایل محبوبیت این نوع حفاظ ها به شمار می آید.

مدل ها و طرح های حفاظ آکاردئونی آپارتمان

بهترین حفاظ درب آپارتمان مدل حفاظ آکاردئونی است. این نوع حفاظ با توجه به دارا بودن مشخصات و مزایایی که در قسمت قبلی به آنها اشاره شد، می تواند ضریب امنیت ورودی آپارتمان ها را به خوبی بالاتر برده باشد.

یکی از شاخصه ها اصلی حفاظ های آکاردئونی آپارتمان، دارا بودن متنوع ترین مدل ها و طرح ها برای این حفاظ ها بوده است. موضوعی که می تواند جهت زیباسازی آپارتمان های مسکونی و تجاری هم اهمیت بسیار زیادی داشته باشد. پس برای سفارش دهندگان مهم است که با شناخت بهترین حفاظ درب آپارتمان و بهترین تولید کننده این نوع حفاظ ها، هم به امنیت و هم به زیبایی درب ورودی آپارتمان خود کمک بزرگی نموده باشند.

در ادامه به معرفی مدل ها و طرح های حفاظ درب آکاردئونی می پردازیم:

 • حفاظ آکادئونی سه گل با تسمه عمودی خم دار
 • حفاظ آکاردئونی سه ردیف لوزی
 • حفاظ آکاردیونی تسمه نقش دار
 • حفاظ آکاردئونی ۴ لوزی
 • حفاظ آکادئونی دوبل
 • حفاظ اکادئونی دوبل نقش دار
 • حفاظ آکاردئونی طرح پیچی
 • حفاظ آکادئونی طرح ایتالیایی
 • درب آکاردئونی سلطنتی
 • درب آکاردئونی 5 گل دوجداره

شما می توانید با توجه به سلیقه و البته میزان بودجه ای که دارید، هر کدام از این طرح ها را برای تولید، سفارش دهید. اما اینکه چگونه می توان با اطمینان بالا از کیفیت ساخت و جوش قطعات بهم، سفارش خود را ثبت کرد، دغدغه مهم خریداران بوده است. آیا تاکنون تجربه سفارش حفاظ درب آپارتمان از مجموعه الو حفاظ را داشته اید؟

سفارش حفاظ درب آپارتمان از الو حفاظ

اگر چه شناخت بهترین حفاظ درب آپارتمان می تواند تا نزدیک به 50 درصد راه خرید را برای شما هموارتر نموده باشد، اما این پایان ماجرا نیست. شما می بایست از یک مرکز بزرگ تولید کننده، سفارش طراحی و ساخت انواع درب آکاردئونی را بخواهید که همواره دو اصل قیمت و کیفیت را، متناسب با هم ارائه می دهد.

از دیگر مزایای یک تولیدی بزرگ و معتبر، استفاده از کادری مجرب و باتجربه در زمینه ساخت و طراحی انواع درب و حفاظ آکاردئونی بوده است. این مرکز می تواند با ضمانت مطمئن در کیفیت، بهترین حفاظ درب آپارتمان را برای شما، طراحی و حتی اجرا نموده باشد.

در این میان خوشبختانه؛ مجموعه الوحفاظ یکی از بزرگترین مراکز طراحی و تولید انواع درب های آکاردئونی درجه یک به شمار می آید. شما می توانید پس از دریافت مشاوره های رایگان قبل از خرید، سفارش ساخت بهترین حفاظ درب آپارتمان را ثبت کرده و آن را تحویل بگیرید.

اولین دیدگاه را بنویسید

مطالب مرتبط