ارائه دهنده انواع خدمات آهنگری و جوشکاری

نصب درب آکاردئونی روی درب ضد سرقت

شما اینجا هستید:  

نصب درب آکاردئونی روی درب ضد سرقت - الوحفاظ

نصب درب آکاردئونی روی درب ضد سرقت به دلیل داشتن امنیت بالای این درب ها سبب افزایش امنیت فضا می شود که در صورت استفاده از پروفیل های مرغوب و با کیفیت شیوه ساخت استاندارد برای سال ‌های طولانی می توان از این حفاظ ها استفاده نمود. نصب درب آکاردئونی روی درب ضد سرقت توسط مجموعه الو حفاظ به صورت استاندارد در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می شود.

بررسی انواع درب آکاردئونی

درب آکاردئونی در طرح های متنوع تولید می شود و در حال حاضر قابلیت نصب بر روی درب ورودی ساختمان و همچنین پنجره ها را هم دارد. درب آکاردئونی که به آن حفاظ کشویی یا حفاظ متحرک گفته می شود، در زیرگروه درب های ضد سرقت قرار می گیرد. زیرا با نصب آن بر روی ورودی هر ساختمان امنیت آن افزایش پیدا می کند. 

نصب درب آکاردئونی روی درب ضد سرقت اگر توسط نیروهای متخصص و حرفه ای انجام شود خیال شما را از امنیت محیط راحت کرده و باز کردن آن توسط سارقین به سختی امکان پذیر است. به دلیل زمان بر بودن باز کردن این درب ها، بسیاری از سارقین از ورود به ساختمان پشیمان می شوند.  

در حال حاضر که از حفاظ آکاردئونی در تمام ساختمان های پر رفت و آمد تجاری و اداری و مسکونی و همچنین بر روی درب های اصلی ساختمان و پارکینگ هم استفاده می کنند، تولید کنندگان این درب را در طرح ها و مدل های مختلف تولید کرده ‌اند تا در هر شرایطی بتوان استفاده نمود. 

در این بخش به معرفی انواع طرح ها و مدل های درب آکاردئونی یا کشویی که به جهت افزایش حفاظت و امنیت ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرند، می پردازیم:

 • حفاظ آکاردئونی سه لوزی ساده و تسمه نقش دار
 • حفاظ آکاردئونی چهار لوزی ساده و تسمه نقش دار
 • حفاظ آکاردئونی مدل پیچ شکلاتی و مدل پیچ دوبل  
 • حفاظ آکاردئونی مدل دوبل ساده و دوبل مخفی
 • حفاظ آکاردئونی مدل دوجداره سلطنتی و دوجداره سفارشی  
 • حفاظ آکاردئونی مدل دوجداره سفارشی پرچ مخفی 

مقایسه درب ضد سرقت و حفاظ آکاردئونی

درب های ضد سرقت و حفاظ آکاردئونی هر دو به جهت افزایش امنیت ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرند. گاهی اوقات افراد مجبور به انتخاب یکی از این دو نوع می شوند، به همین سبب ممکن است به راحتی نتوانند تصمیم درست را متناسب با محیط بگیرند.

در این بخش به مقایسه درب ضد سرقت و حفاظ آکاردئونی از لحاظ فشارهای وارده بر روی آنها از طرف سارقین می ‌پردازیم، تا به راحتی بهترین را انتخاب کنید. البته گاهی اوقات نیاز است که حتماً نصب درب آکاردئونی روی درب ضد سرقت صورت بگیرد تا امنیت محیط دوچندان گردد:

بررسی شکل ظاهری

درب ضد سرقت از لحاظ شکل ظاهری نسبت به حفاظ آکاردئونی ظاهری زیباتری دارد؛ زیرا متریال بیرونی آنها از چوب های لوکس بوده و رضایت تمامی مشتریان را جلب می کند.  

بررسی امنیت

از مهمترین نکاتی که در هنگام مقایسه بین درب ضد سرقت و حفاظ آکاردئونی باید مد نظر قرار بگیرد، امنیت آنها است. درب های ضد سرقت استاندارد با رعایت تمامی نکات فنی امنیت بالایی دارند. زیرا در آنها قفل های مرکزی و زبانه های چندگانه قرار گرفته که باز کردن آن توسط سارقین به دشواری صورت می گیرد. درب های آکاردئونی با استفاده از ابزارهای مختلف مانند دیلم قابلیت باز شدن دارند و فقط برای افزایش ایمنی محیط نیاز است که از این دو درب به صورت ترکیبی استفاده شود.  

مقاومت در برابر حریق

درب ورودی ساختمان باید در برابر حریق مقاومت خوبی داشته باشد، تا در صورت بروز هرگونه حادثه ناگوار به راحتی نتوان از طریق درب وارد ساختمان شد. به همین جهت حفاظ های آکاردئونی در برابر حرارت مقاومت بالایی دارند و آسیب به آنها وارد نمی شود.  

عایق بودن درب ها

عایق بودن از لحاظ سر و صدا و همچنین گرما و سرما نکته بسیار مهمی است که مصرف انرژی را کاهش می دهند و درب های ضد سرقت کاملاً از این ویژگی‌ ها برخوردارند و در مقایسه با حفاظ آکاردئونی در درجه بالاتری قرار می گیرند. 

بررسی مزایای حفاظ آکاردئونی

حفاظ آکاردئونی بخش بسیار مهمی از امنیت ساختمان ها را به عهده دارد، در صورتیکه حفاظ به شکل استاندارد در محیط نصب شود و شیوه تولید آن هم به درستی طی گردد، سارقین به راحتی نمی توانند از طریق این درب ها به فضای داخل نفوذ کنند.

 در حال حاضر که استفاده از درب ضد سرقت افزایش پیدا کرده، ممکن است برخی از افراد توجه کمتری به حفاظ آکاردئونی کنند. اما بهتر است بدانید که همچنان نصب درب آکاردئونی روی درب ضد سرقت مورد توجه بسیاری از سازندگان بوده و موجب می شود امنیت محیط افزایش پیدا کند.

نصب درب آکاردئونی روی درب ضد سرقت مزایای متعددی دارد که در ادامه به بررسی چند مورد آن می پردازیم:  

 • اشغال کمترین میزان فضا در راهرو و راه پله از ویژگی‌ های خاص آن است که برای تمامی محیط ها قابل استفاده می باشد.
 • قابلیت نصب حفاظ آپارتمانی با هزینه کمتر و سریعتر نسبت به سایر حفاظ های دیگر موجب محبوبیت آن است.  
 • استحکام و مقاومت بالای حفاظت در برابر ضربه و آتش سوزی موجب می شود تا در صورت بروز حوادث مختلف بتواند از ساختمان محافظت کند.  
 • در شرایط جوی نامساعد مانند رطوبت زیاد آسیب به این درب ها به دلیل شیوه ساخت استاندارد وارد نمی شود.
 • امکان نصب قفل های مخفی بر روی این درب ها سبب افزایش امنیت درب  می شود. 

خرید انواع حفاظ آکاردئونی با نصب استاندارد

تکنولوژی های به کار رفته بر روی درب های ضد سرقت ساختاری را به وجود آورده که امکان نفوذ سارقین از طریق ضربه با فشار یا باز کردن قفل ها به فضای داخل سخت شده است. اما همچنان نصب حفاظ آپارتمانی بر روی درب ضد سرقت ضرورت دارد.

 به همین سبب انتخاب انواع حفاظ آکاردئونی به صورت استاندارد و تولید شده از متریال های با کیفیت بالا جزء اهداف تمامی سازندگان بزرگ است. با انتخاب مجموعه الو حفاظ شرایط دسترسی به تنوع بالای درب های آکاردئونی از لحاظ طرح و رنگبندی و ابعاد و اندازه به راحتی میسر می گردد و بهترین شرایط نصب درب آکاردئونی روی درب ضد سرقت بهره می برید.

در مجموعه الو حفاظ پرسنل و نیروهای متخصص و متبحر حضور دارند که تمامی پروسه تولید حفاظ آکاردئونی را به بهترین شکل طی می کنند. در نهایت انواع حفاظ آکاردئونی مرغوب و با کیفیت بالا از لحاظ نوع فولاد به کار رفته و همچنین رنگ قرار گرفته بر روی سطح آن تولید می شود.

در صورت نیاز به دریافت خدمات نصب درب آکاردئونی روی درب ضد سرقت به شکل حرفه‌ ای کافیست با کارشناسان مجموعه ارتباط بگیرید، تا پس از بررسی دقیق و کامل انواع درب های ضد سرقت، مناسب ترین نوع حفاظ آپارتمانی را به شما پیشنهاد داده و در کمترین زمان ممکن آن را نصب کنند.

اولین دیدگاه را بنویسید

مطالب مرتبط