ارائه دهنده انواع خدمات آهنگری و جوشکاری

قیمت درب ویلایی فرفورژه در تهران

شما اینجا هستید:  
قیمت درب ویلایی فرفورژه در تهران

قیمت درب ویلایی فرفورژه در تهران - الوحفاظ

قیمت درب ویلایی فرفورژه در این مقاله به طور مفصل شرح داده خواهد و عوامل موثر بر آن را بررسی می کنیم. به طور کلی می توان گفت که قیمت درب ویلایی فرفورژه در برابر مزیت هایی خوبی که دارد مناسب و بصرفه است و ارزش پرداخت آن را دارد. ممکن است این سوال در ذهن شما ایجاد شود که استفاده از درب فرفورژه ویلایی چه مزیت هایی دارد که مشتری آن را به درب حیاط ساده آهنی ترجیح می دهد؟ در ادامه به پاسخ این سوال می پردازیم.

مزیت های استفاده از درب ویلایی فرفورژه

درب ورودی تمامی مکان ها از جمله آپارتمان های تجاری و سکونی، پارکینگ ها، ویلاها و … به طور کلی از اهمیت و حساسیت زیادی برخوردار هستند زیرا اغلب سارقان و افراد متجاوز از طریق این درهای ورودی اقدام به ورود غیرمجاز به داخل ساختمان می کند. همچنین این درب های ورودی به دلیل این که بخشی از نمای بیرونی ساختمان هستند باید سازگار با نمای بیرونی باشد، پس در هنگام انتخاب درب ورودی مردم باید مدلی را انتخاب کنند که بسیار مقاوم و مستحکم باشد تا امنیت ساختامن را تامین کند و مانع از ورود بیگانه شود و همین طور بسیار زیبا و شیک باشد تا نمای خارجی ساختمان را زیباتر کند.

با توجه به آنچه که گفته شد درب حیاط فرفورژه امروزه بسیار محبوبیت پیدا کرده است و همه به سمت سفارش آن روی آورده اند زیرا درب های فرفورژه از جنس فلزات محکم مثلا آلومینیوم است و با استحکام بالایی که دارد عبور از آن برای سارقین دشوار است. درب های فرفورژه دارای شکل ها و طرح های بسیار ریزی مثل گل هستند که این طرح های زیبا جلوه ای بسیار شیک و مدرن به ساختمان می دهد و زیبایی نمای خارجی ساختمان را چندین برابر می کنند.

در ادامه به مدل های مختلف درب فرفورژه و قیمت آنها می پردازیم.

مدل های مختلف درب فرفورژه

قیمت درب ویلایی فرفورژه متفاوت و در مدل های مختلفی موجود هستند که هر کدام از آن برای موقعیت ها و مکان های خاصی قابل استفاده می باشند. برخی از مدل های پرفروش درب فرفورژه عبارتند از:

 • درب ویلایی ساده فرفورژه
 • درب ویلایی فرفورژه طرح دار
 • درب فرفورژه پارکینگ
 • درب فرفورژه تک لنگه
 • درب فرفورژه چند لنگه (دو لنگه، سه لنگه، چهار لنگه)
 • درب فرفورژه ریلی
 • درب حیاط فرفورژه
 • درب فرفورژه سلطنتی
 • درب فرفورژه نفررو

در هنگام خرید شما باید در میان مدل های گفته گزینه ای که برای موقعیت ویلای شما مناسب تر است انتخاب کنید و بعد به سراغ قیمت درب ویلایی فرفورژه در مراکز مختلف بروید.

قیمت درب ویلایی فرفورژه  

مشتریانی که قصد ساختمان سازی و یا بازسازی آپارتمان و ویلای خود را دارند به این فکر می کنند که قیمت درب فلزی نفررو در بازار چگونه است؟ کدام یک از مدل های درب فرفورژه ارزان تر است؟ آیا تمام مراکز و کارگاه های ساخت درب فرفورژه تولیدات خود را با قیمت یکسانی تولید می کنند؟ در هنگام خرید درب فرفروژه باید به چه مواردی دقت کنند؟ تمامی این ها از چالش های همیشگی مشتریان درب فرفورژه است که مهم ترین آن قیمت است.

قیمت درب حیاط ماشین رو فرفورژه و تمامی مدل های دیگر آن تحت تاثیر عوامل متعددی است که در اینجا برخی از آنها را شرح می دهیم:

 • نوع مدل درب فرفورژه : درب های فرفروژه هم مثل دیگر محصولات همان طور که در بالا گفته شد مدل های مختلفی دارد که قیمت های آنها متفاوت است زیرا روش تولید و هزینه های تولید آنها یکسان نیست. مثلا قیمت درب فلزی نفررو با قیمت درب فرفورژه چند لنگه یکسانی نیست چون درب های چند لنگه هزینه و مواد بیشتری در هنگام تولید نیاز دارد.
 • ابعاد درب فرفورژه : هرچه ابعاد درب بزرگ تر باشد، مواد بیشتری برای تولید آن نیاز است و در نتیجه قیمت آن هم بالاتر است.
 • سازنده آن : سطح کیفیت تولیدکنندگان همیشه یکسان نیست، هر چه کیفیت و نوع جوشکاری قطعات توسط سازنده بهتر باشد قیمت آن هم بالاتر است.
 • میزان مواد اولیه استفاده شده و قیمت آنها
 • رنگ درب فرفورژه
 • قیمت فلز
 • وزن نهایی درب

با توجه به آنچه که گفته شد نمی توان یک عدد ثابت و مشخصی را به عنوان قیمت درب ویلایی فرفورژه بیان کرد.بنابراین شما سعی کنید با توجه به توان مالی خود و ابعاد درب ویلای خود یک مدل مناسب را سفارش دهید.

فروش انواع درب فرفورژه با بهترین کیفیت و ارزان ترین نرخ

این مجموعه یکی از بزرگ ترین مراکز فروش انواع تجهیزات درب و حفاظ در مدل های مختلف از جمله فرفورژه است. این شرکت محصولات خود را با کیفیت بسیار عالی و ساخته شده از درجه یک ترین مواد اولیه و در طرح ها و رنگ های بسیار متنوع و زیبا با قیمت بسیار بصرفه و مشتری پسند ارائه می دهد.

خرید از این مجموعه به صورت آنلاین و تلفنی است و نیازی به مراجعه حضوری و دردسرهای اضافی نیست. فقط با چند کلیک ساده و جستجو در میان مدل های مختلف می توانید بهترین قیمت درب ویلایی فرفورژه با مدل دلخواه خود را سفارش دهید آن هم با کم ترین قیمت بازار.

در صورت نیاز به مشاوره در مورد خصوصیات و ابعاد درب فرفورژه می توانید با کارشناسان این مرکز در تماس باشید و راهنمایی های لازم را از آنها دریافت کنید.

اولین دیدگاه را بنویسید

مطالب مرتبط