ارائه دهنده انواع خدمات آهنگری و جوشکاری

نصب درب حفاظ آکاردئونی

شما اینجا هستید:  
نصب درب حفاظ آکاردئونی

نصب درب حفاظ آکاردئونی - الوحفاظ

نصب درب حفاظ آکاردئونی به دلیل داشتن تنوع بالا از لحاظ طرح، ابعاد و اندازه بر روی فضاهای مختلف صورت می گیرد. به جهت داشتن یک حفاظ ایمن در همه ساختمان ها می توانید با مجموعه الو حفاظ ارتباط بگیرید، تا ضمن تهیه حفاظ های با کیفیت از خدمات نصب درب حفاظ آکاردئونی توسط نیروهای متخصص و حرفه ای این مجموعه بهره ببرید.

ساخت حفاظ آکاردئونی فلزی

حفاظ آکاردئونی فلزی با استفاده از تکنولوژی های روز دنیا و با کمک آلیاژ های فولادی مقاوم و ضخیم تولید می شود در حال حاضر انواع درب آکاردئونی فلزی از لحاظ رنگ و طرح در بازار وجود دارد که شرایط انتخاب را برای همه ساختمان ها از قبیل اماکن تجاری، اداری، مسکونی، مغازه ها و موارد دیگر آسانتر کرده است. 

نصب درب حفاظ آکاردئونی به سرعت انجام شده و به دلیل سهولت باز و بسته شدن این درب و اشغال کردن کمترین میزان فضا در هنگام باز بودن در تمامی محیط ها قابل استفاده است. استقبال از این نوع حفاظ ها بیشتر بوده و تولیدکنندگان هم طرح های مختلفی از حفاظ را به بازار ارائه می دهند.

برای ساخت حفاظ آکاردئونی فلزی از چندین قطعه مختلف استفاده می کنند که بخش مهم آن تسمه های فلزی است. این تسمه ها با ابعاد مختلف توسط دستگاه های برش به قطعات مورد نیاز تقسیم می شود و با کمک پین های فلزی به یکدیگر اتصال پیدا می کنند.

تسمه های فلزی که به یکدیگر متصل شده در یک قاب فلزی قرار می ‌گیرند که به صورت ریلی در محور عرض درب حرکت کرده؛ به همین جهت کمترین میزان فضا را در راهرو و راه پله اشغال می نمایند.  

شیوه اتصال تسمه های فلزی به یکدیگر متفاوت بوده و موجب شده تا درب های آکاردئونی در طرح های مختلف به بازار ارائه گردد. از پرطرفدارترین طرح ها می توان به موارد ذیل اشاره کرد:  

  • درب آکاردئونی سه گل یا سه لوزی 
  • درب آکاردئونی پنج گل یا پنج لوزی 
  • درب آکاردئونی سه گل دوجداره سلطنتی  
  • درب آکاردئونی پنج گل دوجداره سلطنتی 
  • درب آکاردئونی پیچی 
  • درب آکاردئونی ایتالیایی

انواع حفاظ های آکاردئونی به صورت یک لنگه یا دو لنگه قابل تولید هستند که متناسب با ابعاد درب ورودی این حفاظ ها را انتخاب می کنند. نکته بسیار مهم نحوه طراحی و تولید حفاظ ها است که تأثیر مستقیم بر روی قیمت آنها ایجاد می کند. هر چقدر ظرافت تسمه ها بیشتر باشد امنیت درب افزایش پیدا کرده و در نتیجه هزینه تولید آن هم بیشتر است.  

نصب درب حفاظ آکاردئونی به صورت تخصصی

برای بهره وری بیشتر از حفاظ آکاردئونی نصب صحیح آن ضرورت پیدا می کند، معمولاً عملیات نصب درب حفاظ آکاردئونی توسط نیروهای متخصص و باتجربه در مدت زمان کوتاه و به سرعت انجام می شود زیرا این افراد می دانند که برای هر نوع درب از چه سیستمی استفاده کنند.

نصب اشتباه هر بخش از حفاظ آکاردئونی موجب می شود تا درب به راحتی باز و بسته نشده و حتی قفل هم نشود. این شرایط موجب می شود تا سرعت فرسایش درب افزایش پیدا کند، بنابراین بخش بسیار مهمی از حفاظ آکاردئونی را ریل آن تشکیل می دهد که باید به شکل صحیح نصب شود.  

ریل ها از اجزای بسیار مهم تشکیل دهنده درب های آکاردئونی بوده که یکی در قسمت چهار چوب بالا و یکی هم در چهارچوب پایینی قرار می گیرد و عمل باز و بست کردن حفاظ را انجام  می دهند. در حقیقت درب های آکاردئونی بدون وجود ریل ها باز و بسته نمی شوند و کارایی ندارند.  

مهم این است که مکانیزم باز و بسته شدن ریل ها متناسب با نوع نصب درب حفاظ آکاردئونی متفاوت بوده و باید برای هر درب و سازه نوع مناسب انتخاب شود. توجه کردن به ابعاد و جنس مواد اولیه و همچنین کشور سازنده هم از موارد بسیار مهم است.

روش های نصب حفاظ آکاردئونی  

یکی از عوامل بسیار مهمی که درب های آکاردئونی محبوبیت زیادی دارند، امنیت آنها است. اما نکته مهم دیگر شیوه نصب آسان این درب ها است که پس از نصب به راحتی تخریب نمی شوند. همین عامل موجب شده تا در اغلب درب های ورودی ساختمان ها مورد استفاده قرار بگیرند.  

دو روش نصب درب حفاظ آکاردئونی وجود دارد که متناسب با محیط مورد استفاده قرار می گیرد:

نصب روی قاب فلزی درب منزل

نصب روی قاب فلزی درب منزل از بادوام ترین روش های نصب است که هم تمیز تر اجرا شده و هم استحکام بالاتری دارد. یک فرد متخصص مانند کارشناسان الو حفاظ در مدت زمان کوتاه و با کمترین میزان تخریب می تواند سازه آهنی را روی قاب درب نصب کند. در چنین شرایطی کیفیت نسبت به دلیل جوشکاری حرفه ای افزایش پیدا کرده و به هیچ عنوان امکان تخریب آن وجود ندارد. 

نصب روی قاب چوبی درب منزل

در شرایطی که درب چهارچوب فلزی نداشته باشد، باید حفاظ را به دیوار به شیوه بولت نصب کنند. این شیوه هم برای بسیاری از فضاها کارساز بوده و به راحتی می ‌توان از آن استفاده کرد.  

بهترین مجموعه برای ساخت و نصب انواع حفاظ آکاردئونی

حفاظ های آکاردئونی علاوه بر استفاده بر روی درب های واحدهای مسکونی و تجاری بر روی پنجره های بزرگ نیز مورد استفاده قرار می گیرند. به همین جهت سازندگان ساختمان های بزرگ در تلاشند تا با پیدا کردن مراکز معتبر و تخصصی در زمینه ساخت و نصب درب حفاظ آکاردئونی در تنوع بالا بهترین محصولات را تهیه کنند.  

مجموعه الو حفاظ یکی از تخصصی ترین مراکز در این زمینه است که با استفاده از دستگاه های جوش پیشرفته و به روز متریال های کیفیت بالا و نیروهای متخصص و حرفه ای توانسته است انواع حفاظ آکاردئونی را در طرح ها و ابعاد گوناگون تولید کند.

تمام درب هایی که در این مجموعه تولید می شود، از رنگ آمیزی کوره ای مقاوم برخوردارند. به همین جهت به راحتی می توان از آنها در محیط های مرطوب بدون کوچکترین نگرانی استفاده کرد. رنگ های کوره ای در برابر سایش در هنگام باز و بسته کردن حفاظ مقاوم بوده و هیچگونه آسیب و خراشی بر صفحه آن ایجاد نمی شود.

همچنین با نصب تعداد قفل های مخفی بر روی این حفاظ ها امکان باز و بسته کردن آن به راحتی برای سارقین وجود ندارد و تا حد زیادی امنیت محیط را افزایش می دهد. از ویژگی های منحصر به فرد مجموعه الو حفاظ خدمات نصب درب حفاظ آکاردئونی در محل پس از پایان تولید است که موجب شده تا خیال سفارش دهندگان از ابعاد استاندارد درب راحت باشد. برای دریافت بهترین خدمات در این زمینه

اولین دیدگاه را بنویسید

مطالب مرتبط