ارائه دهنده انواع خدمات آهنگری و جوشکاری

قیمت حفاظ درب ضد سرقت

شما اینجا هستید:  
قیمت حفاظ درب ضد سرقت

قیمت حفاظ درب ضد سرقت - الوحفاظ

قیمت حفاظ درب ضد سرقت به عوامل زیادی ارتباط پیدا می ‌کند که مهمترین آنها نحوه تولید و شکل ظاهری درب، مقاومت در برابر حرارت، ضربه، فشار و همچنین ابعاد درب را شامل می شود. برای دسترسی به مناسب ترین قیمت حفاظ درب ضد سرقت باکیفیت و استاندارد مجموعه الو حفاظ به عنوان یکی از بهترین انتخاب ها به شمار می رود.  

بررسی حفاظ درب ضد سرقت و انواع آن

درب یکی از بخش های مختلف هر ساختمان است که برای عبور و مرور افراد نصب می شود. برای افزایش امنیت درب های ورودی راهکارهای متعددی وجود دارد که باتوجه به هر موقعیت بهتر است از راهکار مناسب استفاده شود، تا نتایج بهتری را به دنبال داشته باشد. 

استفاده از درب ضد سرقت با داشتن قفل های دیجیتال و سازه ای مستحکم یک راه حل مناسب است که بسیاری از افراد از آن استقبال می کنند. اما این درب ها هم به تنهایی برای ایمنی یک ساختمان کافی نیستند و باید از حفاظ درب ضد سرقت بر روی آنها استفاده شود.  

از آنجایی که قیمت حفاظ درب ضد سرقت ارتباط مستقیم به نحوه طراحی آن پیدا می کند. بهتر است در هنگام سفارش این حفاظ ها انواع شکل و فرم ظاهری حفاظ را به خوبی بشناسید، تا متناسب با شرایط خود بتوانید یک درب حفاظ کاربردی تهیه کنید.

در میان انواع حفاظ های تولید شده حفاظ های آکاردئونی یا همان درب آکاردئونی ایمنی بیشتری دارند و اغلب بر روی درب های ضد سرقت از این نوع حفاظ استفاده می کنند. در بازار این حفاظ ها را با نام درب های ریلی، حفاظ کشویی و نام های دیگر  می شناسند که در واقع همه آنها به یک سازه اشاره دارند.

در بررسی حفاظ درب ضد سرقت، حفاظ های آکاردئونی در چندین دسته بندی تولید می شوند که شامل موارد ذیل می باشد: 

  • حفاظ آکاردئونی ۳ خم و ۴ خم 
  • حفاظ آکاردئونی دوبل پرچ خفی  
  • حفاظ آکاردئونی چهار گل 
  • حفاظ آکاردئونی پیچی شکلاتی  
  • حفاظ آکاردئونی دو لنگه 
  • حفاظ آکاردئونی تمام گل سلطنتی
  • حفاظ آکاردئونی طرح ایتالیایی 
  • حفاظ آکاردئونی تمام گل دوجداره 

نکات مهم در خرید حفاظ آکاردئونی

این حفاظ با کمک ریل های نصب شده در قسمت بالا و پایین حرکت می کند.  

جمع شدن حفاظ بر روی یک چهارچوب و قرار گرفتن در قاب آهنی، موجب می شود تا فضای بسیار کمی را اشغال کند. به همین سبب از مدل های مختلف این حفاظ برای نصب بر روی درب های ضد سرقت استفاده می کنند.

از رایج ترین نوع حفاظ آکاردئونی قابل نصب بر روی درب های ضد سرقت حفاظ های آپارتمانی چهار گل و سه گل است که امنیت محیط را تا ۹۰ درصد افزایش می ‌دهد.  

قیمت حفاظ درب ضد سرقت آکاردئونی از موارد بسیار مهم است که باید مد نظر قرار بگیرد؛ اما چند عامل دیگر هم وجود دارد که در هنگام سفارش خرید حفاظ آکاردئونی بهتر است به آنها توجه شود تا در نهایت رضایت کافی از خرید این محصولات به دست آید:

به هیچ عنوان از حفاظ های آکاردئونی کمتر از سه گل استفاده نکنید؛ چرا که به آسانی امکان باز شدن حفاظ وجود دارد.

از قفل محکم و ایمن بر روی حفاظ استفاده کنید و حتماً بیشتر از یک عدد جایگاه قفل بر روی حفاظ قرار گرفته باشد. 

از روان بودن قسمت ریلی حفاظت اطمینان به دست آورید؛ چرا که در هنگام باز و بسته کردن نباید سر صدا ایجاد کند. 

به هیچ عنوان پروفیل های حفاظ آهنی نباید از جنس آهن های ضایعات انتخاب گردد؛ بلکه باید از پروفیل های کاملاً نو ساخته شوند.  

تمام قسمت های پرچ باید محکم و مرغوب بوده و به هیچ عنوان بین آنها فاصله ایجاد نگردد.  

عوامل موثر بر قیمت حفاظ درب ضد سرقت

در هنگام مراجعه به بازار برای تهیه حفاظ درب ضد سرقت ممکن است با قیمت های مختلفی برای این حفاظ ها مواجه شوید، اگر قصد خرید این حفاظ ها را برای افزایش امنیت سازه های خود دارید، نیاز است که عوامل موثر بر قیمت حفاظ درب ضد سرقت را به خوبی بدانید.

آشنایی کامل با تمامی این عوامل شرایطی فراهم می کند که بدون سردرگمی اولیه به جهت افزایش امنیت و آسایش محیط خود اقدام به تهیه این درب‌ ها کنید. در ادامه به چند مورد مهم آن می ‌پردازیم:  

شکل ظاهری حفاظ

شکل ظاهری حفاظ هرچقدر که زیباتر باشد وقت بیشتری برای تولید آن صرف شده است و البته تعداد گل های حفاظ هم جزء موارد بسیار مهم به شمار می رود.  

هزینه یراق آلات حفاظ

هزینه ‌ای که برای یراق آلات حفاظ صرف شده، از عوامل بسیار مهم است که بر قیمت حفاظ درب ضد سرقت تاثیر می گذارد.  

هزینه های ساخت و ساز و نصب

هزینه های مربوط به ساخت و ساز و نصب با توجه به نوع دستگاه هایی که برای برش و جوشکاری حفاظ ها مورد استفاده قرار می گیرند، مشخص می شود. هر چقدر دستگاه های پیشرفته تری استفاده شود در نتیجه سرعت کار افزایش می یابد. 

ابعاد حفاظ

ابعاد حفاظ را با توجه به ابعاد درب ورودی تعیین می کنند که گاهی اوقات نیاز است از حفاظ دولنگه استفاده شود که در چنین شرایطی هزینه ها افزایش پیدا می کند.

 وزن حفاظ

 حفاظ آکاردئونی که از فلز آهن استفاده می شود، بر اساس وزن و کیفیت آن مشخص می گردد که هر چقدر وزن حفاظ بیشتر باشد در نتیجه قیمت حفاظ درب ضد سرقت هم افزایش دارد.

 پوشش رنگ حفاظ

بر اساس کارخانجات تولید کننده پوشش رنگ قرار گرفته بر سطح حفاظ می تواند از رنگ های پودری و الکترواستاتیک انتخاب شود و یا با کمک رنگ های روغنی و پمپ های رنگ آماده گردد که هر چقدر کیفیت رنگ بالاتر باشد، در نتیجه ماندگاری آن هم افزایش پیدا می کند.

فروش حفاظ درب ضد سرقت بدون واسطه

حفاظ درب ضد سرقت  یکی از متریال های لازم و ضروری برای افزایش امنیت ساختمان ها است. در واقع قرار گرفتن این حفاظ ها بر روی درب های ضد سرقت تا حد زیادی خیال افراد را در هنگام خروج از منزل، محل کار، ادارات، فروشگاه ها و موارد دیگر راحت می کند.  

مجموعه الو حفاظ شرایط فروش حفاظ درب ضد سرقت بدون واسطه را فراهم کرده است. به همین سبب تمامی خریداران می توانند متناسب با محیط خود انواع حفاظ درب ضد سرقت را با توجه به ابعاد مورد نیاز سفارش داده و در بالاترین کیفیت ساخت تحویل بگیرند.  

قیمت حفاظ درب ضد سرقت به دلیل حذف کامل واسطه به نسبت سایر مراکز تولید کننده مناسب تر می باشد. برای افزایش امنیت محیط خود و تهیه حفاظ ضد سرقت با کیفیت بالا و ماندگاری طولانی کافیست با کارشناسان این مجموعه ارتباط بگیرید، تا بر اساس اصول استاندارد از طرح ها و مدل های مناسب با شرایط شما این حفاظ ها را آماده کنند.

اولین دیدگاه را بنویسید

مطالب مرتبط