ارائه دهنده انواع خدمات آهنگری و جوشکاری

قیمت درب آکاردئونی در تهران

شما اینجا هستید:  
قیمت درب آکاردئونی در تهران

قیمت درب آکاردئونی در تهران - الوحفاظ

قیمت درب آکاردئونی در تهران با توجه به نوع مواد اولیه به کار برده شده برای تولید درب ها، ابعاد و اندازه و بسیاری از عوامل دیگر مشخص می‌ شود و این درب ها جزء ضروریات هر ساختمان محسوب می گردند. پس پیدا کردن یک مجموعه معتبر مانند الو حفاظ برای دسترسی به بهترین قیمت درب آکاردئونی در تهران ضروری است.

علت نامگذاری حفاظ آکاردئونی

برای افزایش امنیت ساختمان ها، بشر هر روزه به دنبال راهکارهای مختلفی است، یکی از این راهکارها استفاده کردن از انواع حفاظ است که با پیشرفت های تکنولوژی پس از ساخت حفاظ های ساده امکان ساخت حفاظ های آکاردئونی هم فراهم آمده که در مواقعی که به حفاظ ها نیاز نیست، جمع شده و فضای بسیار کمی را اشغال می ‌کنند.

از مهمترین دلایل نامگذاری حفاظ آکاردئونی نحوه باز و بسته شدن این حفاظ ها است که به صورت نرده و با طرح های لوزی و گل طراحی شده که در موقعی که نیاز به باز بودن آن نیست به حالت کشویی و آکاردئونی به یک سمت جمع می شوند، در واقع شباهت آنها به ساز آکاردئونی دلیل نامگذاری آن است.

معمولاً قیمت درب آکاردئونی در تهران با توجه به کیفیت بالا و امنیت خوبی که ایجاد می کند مناسب است و به دلیل کمبود فضا در راهروها و راه پله ها استفاده کردن از حفاظ های آکاردئونی به نسبت حفاظ های معمولی مورد توجه و استقبال بیشتر می باشد. به همین دلیل پیدا کردن یک مجموعه معتبر مانند الو حفاظ برای ساخت این حفاظ ها به شکل استاندارد ضروری است.

روش محاسبه قیمت درب آکاردئونی

درب های آکاردئونی که در طی سال ‌های اخیر از محبوبیت بیشتری برخوردارند، یکی از بخش های مهم امنیتی ساختمان ها به شمار می روند. معمولا نصب این گونه درب ها بر روی آپارتمان خیال صاحب خانه را برای زمان هایی که به سفر می رود راحت می کند.

روش محاسبه قیمت درب آکاردئونی در تهران یا سایر نقاط دیگر بسیار ساده است و با ضرب چند عدد در یکدیگر به راحتی می توان قیمت نهایی را به دست آورد.

در ابتدا نیاز است که قیمت هر متر مربع از انواع مختلف حفاظ را به دست آورید پس از مشخص شدن این عدد کافیست که ارتفاع درب و عرض آن را در یکدیگر ضرب کرده و عدد به دست آمده را در قیمت هر متر مربع ضرب کنید، در نهایت هزینه دقیق و کامل درب آکاردئونی به دست می آید.

ارتفاع درب * عرض درب * قیمت هر مترمربع = قیمت درب آکاردئونی

توجه داشته باشید که قیمت هر متر مربع درب به عوامل زیادی مانند نوع درب، جنس متریال آن، کیفیت رنگ و بسیاری از موارد دیگر ارتباط پیدا می‌ کند که در ادامه بیشتر به آنها می پردازیم.

عوامل موثر بر قیمت درب آکاردئونی در تهران

حفاظ های آکاردئونی از مهمترین محصولات امنیتی هستند که برای درب های ورودی ساختمان ها و به خصوص آپارتمان های اداری و مسکونی قرار می گیرند. معمولاً این حفاظ ها بسته به نوع ساختمان ها در شکل و فرم های گوناگون طراحی می شوند.

یکی از موارد بسیار مهم که در زمان سفارش حفاظ آکاردئونی مد نظر قرار می گیرد، قیمت درب آکاردئونی در تهران است که می‌ تواند بر روی نوع درب و طرح و مدل آن تأثیر بگذارد.

در این بخش به چند عامل مهم که می توانند بر روی قیمت درب آکاردئونی در تهران تأثیر بگذارند، می پردازیم:

قطر تسمه های درب آپارتمانی

برای ساخت حفاظ آکاردئونی معمولاً از نوع تسمه به صورت تک لایه یا تسمه های دوبل استفاده می شود. زمانی که تسمه ها دوبل باشند، امکان خم کردن و بریدن آنها بسیار سخت بوده و زمانبر است. اما تسمه های تک لایه در مدت زمان کوتاه تری برش خورده و جدا می شوند، پس هر چه قطر یک تسمه بیشتر باشد، ارزش آن هم بالاتر است.

تعداد گل های حفاظ

معمولاً درب های آکاردئونی با توجه به تعداد گل های آنها دسته بندی می شوند که هر چقدر تعداد گل بیشتر باشد، امنیت و مقاومت حفاظ هم افزایش می یابد. در میان تنوع بالا درب های چهار گل یا درب های پنج گل از امنیت بیشتری برخوردار هستند که در بازار به درب های 5 گل درب تمام لوزی هم گفته می شود که فرایند شکستن و جداسازی این درب ها طولانی تر است.

کیفیت رنگ حفاظ

پس از ساخت درب های آکاردئونی برای حفظ کیفیت آهن به کار برده شده در آن و همچنین افزایش زیبایی ظاهری از رنگ استفاده می شود. کیفیت رنگ این حفاظ ها متفاوت است، در صورت انتخاب رنگ های الکترواستاتیک کوره ای امکان زنگ زدگی ندارند و به راحتی قابل شستشو هستند؛ اما هزینه رنگ الکترواستاتیک به نسبت رنگ های روغنی بیشتر است.

جای قفل بر روی درب آکاردئونی

هرچقدر تعداد قفل بر روی درب آکاردئونی بیشتر باشد، امنیت درب افزایش پیدا می کند البته در نظر داشته باشید که هزینه بسیار کمی برای افزایش جای قفل پرداخت می ‌کنید؛ اما امنیت آن چشمگیر است.

هزینه نصب درب آکاردئونی

پس از تولید درب های آکاردئونی نصب آنها به سادگی بر روی حفاظ های از قبل آماده شده صورت می ‌گیرد و بسته به میزان لکه گیری و نوع جوشکاری در محیط، این هزینه ها مشخص می شوند.

ابعاد و اندازه درب

یکی از عواملی که می تواند بر روی قیمت درب آپارتمانی در تهران تأثیر بگذارد، ابعاد و اندازه این درب ها است که هرچقدر ابعاد بزرگتر باشد، یا به صورت دو لنگه طراحی شوند، قیمت آنها هم بیشتر می‌شود.

خرید حفاظ آکاردئونی استاندارد از الو حفاظ

در صورتی که نیاز به خرید حفاظ آکاردئونی استاندارد دارید، پیدا کردن یک مرکز معتبر که کارشناسان فنی آن در محل شما حاضر شده و پس از اندازه گیری های دقیق ابعاد و اندازه یک قیمت خوب ارائه دهند ضروری است.

مجموعه الو حفاظ جزء بهترین مراکز است که می ‌توانید از اطلاعات کارشناسان آن به صورت آنلاین بهره برده و پس از به دست آوردن یک توافق کلی اقدام به ثبت سفارش خود نمایید. این مجموعه از بهترین مواد اولیه برای ساخت انواع درب آپارتمانی استفاده می کند، تا در طولانی مدت بدون هیچ مشکل بتوانید حفاظ ها را به کار ببرید.

ارائه کمترین قیمت درب آکاردئونی در تهران توسط مجموعه الو حفاظ از ویژگی های منحصر به فرد این مجموعه است که شرایط ثبت سفارش و خرید را برای همه افراد و مراکز آسانتر کرده است.

اولین دیدگاه را بنویسید

مطالب مرتبط