بلاگ, سایبان

سایبان حیاط خلوت

سایبان حیاط خلوت

سایبان حیاط خلوت – سایبان حیاط منزل یکی از بهترین تولیدات گروه سایه سازان توانا است. امروز با ایده هایی برای پوشاندن فضای باز منزل با شما همراه هستیم تا میزان استفاده شما از محیط بیرون را افزایش دهیم. گاهی زمانی که افراد به مبلمان فضای باز خود فکر می کنند، ساخت سایبان در حیاط آخرین چیزی است که به آن فکر می کنند. همه به ساخت باربیکیو و خرید مبلمان های سفید فلزی فکر می کنند. اما اگر بهترین دکوراسیون را هم داشته باشید، بهترین نما را برای دیوارها انتخاب کنید و دور و اطراف پر از گل و گیاه باشد، هیچ کس حاضر نیست زیر آفتاب و نور شدید بیرون بماند. ساخت سایبان حیاط منزل می تواند هم کاربرد و هم زیبایی فضای باز شما را بهبود ببخشد.

سایبان حیاط

سایبان حیاط (سایبان حیاط خلوت)

سایبان حیاط مورد نیاز بسیاری از خانه ها است. تنوع و گوناگون بودن آب و هوای ایران سبب می شود که افراد برای گذراندن لحظاتی شاد در حیاط منزل خود به فکر ساخت سایبان حیاط منزل باشند. در حالی است که افراد در مناطق مختلف آب و هواهای گوناگون را تجربه می کنند. عموما افراد در مناطق شمالی اکثرا فصول مرطوب و بارانی را تجربه می کنند، نواحی مرکزی چهار فصل و نسبتا خشک هستند. بنابراین ساخت یک سایبان با قابلیت جمع شدن و ضد اب می تواند از شما در برابر آب و هوا برای گذراندن لحظاتی شاد در کنار خوانواده محافظت کند.

سایبان حیاط

سایبان حیاط خلوت

سایبان حیاط خلوت نیز مورد نیاز بسیاری از افراد است. در حقیقت ترجیح می دهند فضای کوچک حیاط خلوت را به مکان دنج و راحت برای نشستن بدیل نمایند. از این رو گروه توانا نیاز این افراد را نیز تأمین نموده و رضایت ایشان را فراهم نموده است.

سقف حیاط خلوت ارزان – (سایبان حیاط خلوت)

سقف حیاط خلوت ارزان نیز بسیاری از افراد را به سمت زیباسازی حیاط منازل می کشاند. اما در کنار فاکتور ارزان بودن کیفیت و طراحی زیبا را در نظر بگیرید و هیچگاه کیفیت را فدای قیمت نکنید و گروه سایه سازان توانا بهترین ارائه دهنده سقف حیاط خلوت ضمن در نظر گرفتن سه فاکتور اساسی کیفیت، طراحی و قیمت مناسب می باشد.

ساخت سایبان حیاط منزل – (سایبان حیاط خلوت)

سایه سازان توانا با سال ها تجربه مفتخر است شما را در راستای خرید و ساخت سایبان مناسب حیاط منزل راهنمایی نماید. برای دریافت اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید.

سایبان خودرو در حیاط – (سایبان حیاط خلوت)

سایبان خودرو در حیاط می تواند مانع از آسیب رسیدن به خودرو در فصل بارش باران یا بد رنگ شدن ماشین در اثر تابش مستقیم خورشید گردد. همکاران ما در سایه سازان توانا آماده پاسخگویی به هر نوع سوال درباره سایبان خودرو در حیاط هستند. همین حالا اقدام کنید.

تصاویر سایبان حیاط – (سایبان حیاط خلوت)

تصاویر سایبان حیاط را در این قسمت از سایت سایه سازان توانا مشاهده می نمایید. این شرکت از فعالان تولید و عرضه سایبان و سقف پلاستیکی در ایران بوده و آماده ارسال محصولات خود به سراسر ایران خواهد بود.

انواع سایبان منزل – (سایبان حیاط خلوت)

انواع سایبان منزل در طرح ها و رنگ های مختلف توسط همکاران ما در شرکت سایه سازان توانا تولید و نصب می گردد. کافی است با شماره تلفن های مندرج در سایت تماس بگیرید. همکاران ما، شما را راهنمایی خواهند کرد.

سایبان حیاط خانه های ویلایی – (سایبان حیاط خلوت)

سایبان حیاط خانه های ویلایی بسیار کاربدی و مفید هستند. در زیر این سایبان ها به جز وسایل نقلیه می توان میز و صندلی یا نیمکت قرار داده و میزان سایه موجود در حیاط را اضافه تر نمود. همچنین این سایبان ها باعث می گردد میزان تسلط به ویلا از بیرون کم شده و امنیت ویلا بیشتر گردد.

سایبان حیاط

انواع سایبان خانگی، حتی برای بالکن کوچک

یکی از لذت های فصل تابستان دورهمی های عصرانه در کنار خانواده و دوستان است. این لذت زمانی بیش تر خواهد شد بتوانیم به بهترین شکل از بالکن یا حیاط خانه خودمان استفاده نماییم. اما شاید این کار با آفتاب تابستان عملی نشده و مجبور باشیم فقط شب ها از فضای بیرون بهره ببریم. اگر بدانیم که برای بالکن، حیاط و یا فضایی در کنار استخر چه نوع سایبانی را می توانیم به کار ببریم قطعا این مشکل را حل کرده و آفتاب دیگر برایمان آزار دهنده نخواهد بود. در ادامه چند ایده برای انواع سایبان ها را اننخاب کردم که شما می توانید بر اساس نیازتان آن ها را سفارش داده و تهیه نمایید.

سایبان حیاط

سایبان چتری بزرگ برای محوطه

شاید مدل چترمانند سایه بان ها را بیش تر در کنار سواحل و استخرها دیده باشیم، اما نکته اصلی در این جاست که شما محدودیتی برای استفاده از آن ها ندارید. مسلما هرچقدر که چتر بزرگ تر باشد سایه اندازی بیش تری نیز خواهد داشت. انتخاب رنگ این سایه بان کمک زیادی به طراحی محوطه حیاط شما می کند. مانند تصویر بالا می تواند با رنگ سایر مبلمان هماهنگ شده و هارمونی زیبایی را به وجود بیاورد.

سایبان حیاط

یک داربست برای گیاهان رونده

ساده ترین روش که در بسیاری از خانه های قدیمی نیز پیدایش می کنیم به کار بردن داربست ها برای گیاهان بالارونده است. اما همان داربست های قدیمی را می توان به صورت مدرن و امروزی تر طراحی کرد به طوری که مانند تصویر بالا به یک فضای جدید در محوطه بیرونی خانه تبدیل شوند. هرچقدر فاصله الوارهای داربست به یکدیگر نزدیک تر باشند، نور تابیده شده کم تر خواهد بود.

سایبان حیاط

سایبان تاشو برای بالکن کوچک

سایبان ها فقط برای حیاط ها و محوطه های بزرگ نیستند. شما در یک بالکن کوچک مانند تصویر بالا نیز می توانید از آن ها استفاده نمایید. این مدل سایبان در قسمت بالایی تراس نصب شده و در نتیجه شما می توانید میزان سایه اندازی آن را متناسب با نیازتان تنظیم نمایید. کوچک و قابل جمع بودن این نمونه باعث می شود که با فضای بالکن های کوچک سازگار شود و سایه مورد نیاز را ایجاد نماید.

سایبان حیاط

سایبان پارچه ای شیک

مدل های x شکل و یا ضربدری بخش زیادی از تراس های بزرگ و یا حیاط را پوشش می دهند. علاوه بر این، طراحی شیک و مدرن آن ها جلوه ای خاص را به محوطه شما می بخشند. اما برای داشتن این مدل باید فضای بزرگ و کافی در اختیار داشته باشید.

سایبان حیاط

یک پرگولای خاص برای پوشاندن تراس

پرگولاها و سایبان های چوبی ایده های زیبا وکم هزینه تری نسبت به سایر موارد هستند. داربست چوبی به همراه پوششی از گیاه و یا مشابه نمونه موجود در تصویر بالا یک فضای ساحلی و شاعرانه را به وجود می آورد. سایه روشنی که توسط این پوشش ایجاد می شود می تواند فضا را برای شما لذت بخش تر نماید.

سایبان حیاط

سایبان قابل تنظیم در هر شرایط

این مدل که تقریبا به نمونه اول شباهت دارد دارای تیغه های قابل تنظیم برای شرایط گوناگون است. شما بسیار راحت با تغییر جهت این تیغه بنابر میزان تابش نور آفتاب، می توانید سایه مورد نیاز خود را تنظیم نمایید. رنگ بندی این نمونه هم می تواند به زیبایی محوطه بیرونی خانه شما کمک زیادی نماید.

سایبان حیاط

سایبان پارچه ای به نام بادبان

سایه بان های چادری نمونه دیگری از سایه بان های مناسب برای بالکن و حیاط های کوچک هستند. مدلی مانند تصویر بالا که مدل بادبانی نیز نامیده می شود، به دلیل قابلیت نصب آسانی که دارد به راحتی می تواند با فضای شما انطباق پیدا نماید. ممکن است تصور کنید که این مدل سایه اندازی کافی ندارد اما اگر در ارتفاع مناسب نصب شود کاملا ایده آل خواهد بود.

سایبان حیاط

سایبان پرده ای لوکس

مدل آلاچیق هایی که با پارچه پوشیده می شوند نمونه هایی لوکس تر نسبت به سایرین خواهند بود. وجود پرده ها این امکان را به شما می دهد که به راحتی نور تابیده شده را کنترل نمایید. این مدل ها بیش تر برای حیاط های بزرگ و محوطه ویلاها به کار می روند و ممکن است از لحاظ هزینه گران تمام شوند. اما به راحتی می توانید مبلمان مورد نظر خود را با توجه به ابعاد آن بچینید.

سایبان حیاط

سایبان چتری برای تراس کوچک

نمونه بالا یکی دیگر از راه حل ها برای بالکن ها و تراس های کوچک است. این طرح که همانند مدل چتری است می تواند از یک سمت جمع شده و به حالت نیمه تبدیل شود. در این حالت به راحتی در کنار دیوار قرار گرفته و با چیدان یک میز و صندلی محوطه کوچک فضای شما تکمیل می گردد. این طرح جمع و جور نیز اگر در ارتفاع مناسب تنظیم شود سایه اندازی خوبی برایتان ایجاد می نماید.

سایبان حیاط

سایبان مسافرتی حتی در حیاط

سایبان هایی که برای کمپینگ و اردو زدن به کار می روند نیز نمونه دیگری هستند که مانند سایبان های پارچه های می توانند برای فضاهای کوچک و بزرگ مورد استفاده قرار بگیرند. این مدل ها دارای تنوع رنگی بالایی هستند و نصب آسان تری دارند. در هرکجا که از آن ها استفاده نمایید فضای صمیمی و دوستانه ای را خلق می کنند.

سایبان حیاط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *