درب

درب فرفوژه

2Q==

درب فرفورژه نوعی درب ساختمانی حساب می شود و در قسمت های ورودی ساختمان ،پارکینگ ،درب حیاط و همچنین در محل ورود  ساختمان های اداری نصب می شود .

درب فرفورژه

می توان گفت درب فرفورژه ترکیبی زیبا از هنر و صنعت است که موجب ساخت درهای فلزی لوکس و زیبا می شود .در حال حاضر طرح ها و مدل های متنوع ای از در ها وجود دارند که از فولاد ،آهن و چوب ساخته می شوند . در هنگام انتخاب درب فرفورژه باید به طرح های آن توجه کرد .این در ها به دو دسته ی درب فرفورژه کلاسیک و درب فرفورژه مدرن تقسیم می شوند .

9k=

مزایای درب فرفورژه

درب فرفورژه همه ی موارد زیبایی ،امنیت ، نوآوری و تکنولوژی را باهم دارد . برای تولید در های فرفورژه از بهترین تکنولوژی استفاده شده است .همچنین در صنعت تولید آن از مرغوب ترین و بهترین فلزات ،چارچوب ،قفل فلزی ،رنگ های پایدار و لنگه های محکم  بهره برده می شود .در رنگ آمیزی آن از با دوام ترین رنگ و پوشش الکتروستاتیک به کار برده شده است .به همین دلیل کیفیت این در ها مطابق با استاندارد های صنعتی است .

در هنگام رنگ آمیزی درب فرفورژه اغلب از رنگ های سیاه ، طلایی ،قهوه ای سوخته ،قرمز آجری ، قرمز اخرایی و یا ترکیبی از این رنگ ها استفاده می شود . البته باید به طرح و رنگ نمای بیرونی ساختمان توجه کرد تا برای زیبایی بیش تر رنگی هماهنگ با نما انتخاب شود .

درب فرفورژه

انواع درب فرفورژه

  • درب فرفورژه از نظر معماری

درب فرفورژه ساختمان

قیمت درب فرفورژه ساختمان

درب فرفورژه ویلایی

درب فرفورژه ویلایی مسکونی

درب فرفورژه باغ

درب فرفورژه باغ ویلا

درب فرفورژه تالار

نکات مهم در هنگام خرید درب فرفورژه

  • توجه به جنس در از مهم ترین معیار ها می باشد . زیرا نقش موثری در دوام و امنیت در نیز دارد .
  • توجه به سازنده و نحوه ی ساخت و تولید آن دومین معار می باشد . مسلما درب های ساخته شده با تکنولوژی روز توسط افراد کارکشته و با تجربه از کیفیت بالاتری برخوردار هستند .
  • بررسی و سنجش ایمنی دیگر اجزای درب مانند قاب ،یراق آلات ،قفل و شیشه ی به کار رفته در آن از دیگر معیار های خرید می باشد .
  • حتما درب های که دارای ضمانت نامه ی معتبر هستند را خریداری کنید .

درب فرفورژه در مقایسه با در های ساده از قیمت بالایی برخوردار است . تمامی عوامل تاثیر گذار در صنعت تولید درب بر قیمت آن تاثیر دارد . ابعاد و اندازه ی درب ورودی اولین عامل تاثیر گذار در قیمت درب ها می باشد . رنگ آمیزی و تزئینات در یکی دیگر از این عوامل است، به همین دلیل است که درب فرفورژه با طرح ساده از قیمت پایین تری نسبت به درب های  فرفورژه با طرح های  لوکس و فانتزی دارد.

از جمله ی ایده هایخیلی جدید برای تزیین درب های فرفورژه میتواند استفاده از طرح های هندسی متقارن ، طرح های الهام گرفته از طبیعت و یا ترکیب طرح های فرفورژه با شیشه باشد.

درب فرفوژه

دلایل برتری درب فرفورژه

 استحکام آهن

مهمترین ویژگی یک درب ورودی ساختمان , مقاومت آن در برابر ضربه و همچنین سارقین و … میباشد. دلیل اینکه برای درب های ساختمان از چوب استفاده نمیشود (در اغلب موارد) عدم مقاومت آن در برابر عوامل خارجی ماانند ضربه ، آتش , آب  و …. است. متریال پایه برای ساخت تمام انواع درب فرفورژه، آهن است.  تمام قطعات این مدل درب زیبا که به اصطلاح فر داده میشود از چهارسوهای فلزی تشکیل میشود. به همین دلیل دربهای فرفورژه پایدارای و استحام بسیار بالایی دارند.

به زیبایی یک تابلو نقاشی

در گذشته نه چندان دور، اغلب درب های فلزی در ایران  با ورق های یکپارچه ساخته میشد. دربهایی که فقط استحکام آن اهمیت داشت و حداکثر یک طرح بسیار ساده روی آن برای جلوه بصری ایجاد میکردند. امروزه با اهمیت پیدا کردن نمای ساختمان، زیبایی درب ها بسیار مورد توجه قرار گرفته است. به جرات میتوان گفت بی شمار طرح برای درب ورودی ساختمان وجود دارد. از طرح های ساده تا طرح های پیچیده انتزاعی. بدون شک، گل سرسبد تمام انواع دربها از لحاظ زیبایی، درب فرفورژه است. اصولا تمام مدلهای درب فرفورژه بر پایه زیبایی آن طراحی میشوند. به دلیل استفاده از قطعات تزئینی و دست ساز فرفورژه در جای جای درب و ترکیب آن با قطعات ریخته گری چدنی یا آلومینیومی شما عملاً یک تابلو از یک اثر هنری با تارو پود فلزی خواهید داشت در اوج ظرافت و زیبایی

 بینهایت طرح و رنگ

هیچ محدودیتی در طراحی برای درب فرفورژه پارکینگ، عابر، فنس، نرده پنجره یا نرده پله وجود ندارد. شما میتوانید هر ایده ای را برای درب فرفورژه ساختمان خود به واقعیت مبدل کنید. استفاده از هنر دست برای ایجاد قطعات فرفورژه باعث میشود شما فلز گداخته را در هر شکل و جهتی بچرخانید، بتابانید و حالت دهید. استفاده از این قطعات تزئینی در کنار بهره گیری از تکنولوژِی روز در برش ورقهای فلزی مانند دستگاه های CNC و واترجت، تمام محدودیت ها را برای ایجاد طرح دلخواهتان از بین برده است. به لطف این ترکیب عالی برای درب فرفورژه (هنر دست و تکنولوژِ روز) شما هر طرحی را که برای درب ساختمان خود در ذهن تصور کنید را میتوانید بسازید. این ویژگی منحصربفرد باعث شده ارشیتکت ها بتوانند دربهایی را در سازگاری کامل با نمای ساختمان انتخاب یا طراحی کنند. به دلیل  وجود برجستگی و فرورفتگی در قطعات درب فرفورژه شما میتوانید بیشترین بهره را از هنر پتینه کاری در رنگ کاری درب فرفورژه ببرید. در استفاده از رنگ هم محدودیت ندارید. استفاده از زمینه مشکی،  اجازه خودنمایی میدهد به رنگ های طلایی، مسی، نقره ای و هررنگ دیگری که به آن علاقه دارید با نمای عمارت شما هماهنگی دارد.

بدون نیاز به مراقبتهای ویژه

درب فرفورژه از ترکیب آهن و چدن و در برخی موارد آلومینیوم ساخته میشود. استفاده از متریال با کیفیت باعث میشود شما نیاز به صرف زمان و هزینه برای نگهداری های پس از نصب نداشته باشید. درب های فلزی بطور عام و درب فرفورژه بطور خاص،  در برابر سرما و گرما مقاوم هستند. با آب و آتش از بین نمیروند. در برابر ضربه مقاوم هستند. در برابر نفوذ سارقین و … بیشترین ایستادگی را دارند. در طول زمان در برابر پوسیدگی و خوردگی بهترین گزینه هستند.

قیمت مناسب ، متناسب با بودجه شما

با در نظر گرفتن تمام مزیتهای ذکر شده، درب فرفورژه مناسب ترین قیمت را در مقایسه با سایر انواع درب دارد. همچنین به دلیل وجود طرح ها و مدلهای بسیار زیاد درب فرفورژه شما میتوانید در هر رنج قیمتی یک نوع درب فرفورژه انتخاب کنید. شما میتوانید در صفحه گالری درب پارکینگ، نمونه های متعددی از این مدل درب را ببینید. شما میتوانید در مواردی، بدون کاهش کیفیت، با راهنمایی کارشناسان ما  تا حدودی از وزن نهایی درب مورد نظر خود بکاهید که باعث کاهش قیمت محصول نهایی خواهد شد. ولی در انتخاب درب برای ساختمان خود همواره به این نکته توجه کنید که درب ساختمان به عنوان پیشانی نمای عمارت شما تا سالها (و شاید به اندازه عمر آن) معرف زیبایی و کیفیت عمارت شما خواهد بود. توجه به این نکته  مهم،شرکت الو حفاظ  شما را در انتخاب دربی شایسته عمارتتان یاری خواهد کرد.

درب فرفوژه

درب فرفورژه کلاسیک

از درب فرفورژه کلاسیک برای ساختمان ها لوکس ،خانه های ویلایی و ساختمان هایی که در مکان های وسیع ساخته شده اند استفاده می شود . زیرا این درب فلزی از لحاظ طرح و مدل بسیار جراب و زیبا است .

درب فرفورژه

درب فرفورژه ساختمان

در حال حاضر طرح های مختلفی برای درب ساختمان از نوع فرفورژه وجود دارد که بدون شک سازندگان و مهندسین ساختمان حتی اگر برای درب ورودی ساختمان خود طرحی نداشته باشند میتوانند از میان انواع درب فرفورژه موجود در بازار انتخابی راحت با توجه به نما داشته باشند . همواره ما اشاراتی به انتخاب و تاثیر درب فرفورژه بر نمای ساختمان داشته ایم. با تنوع  بالای در تولید درب فرفورژه ساختمان این امر بسیار راحت شده است . در طی سالیان اخیر طرح های مختلفی از درب فرفورژه ساختمان تولید و روانه بازار شده است. که در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد. نکته قابل توجه در انتخاب درب فرفورژه ساختمان، همسان بودن طرح و شکل درب با نمای ساختمان است. درب فرفورژه ساختمان در سایز های مختلف و با توجه به شرایط ساختمان شما ساخته میشوند . در ساختمان هایی که بلا فاصله بعد از باز شدن درب رمپ و پارکینگ منفی دارند، درب تک لنگه ساختمان یا درب فرفورژه ریلی ( درب فرفورژه تک لنگه) توصیه میشود. تک لنگه بودن درب ساختمان که به سمت دیوار مخالف جهت باز میشود فضای کافی را برای راننده به جهت ورود به ساختمان ایجاد میکند .در برخی از ساختمان ها هم با توجه به شکل طراحی درب ساختمان از درب دو لنگه فرفورژه استفاده میشود. فارغ از این که شما درب فرفورژه تک لنگه یا درب فرفورژه دو لنگه را انتخاب می‌کنید طراحان ما قرینه سازی درب فرفورژه ساختمان شما را به بهترین وجه ممکن انجام می‌دهند . البته باید در نظر داشته باشید که قسمت بالای درب فرفورژه شمال باید دارای نرده حفاظ شاخ گوزنی باشد تا بتواند امنیت ساختمان را بیشتر تامین کند.

درب فرفورژه

درب فرفورژه ویلایی

از بین سازه های معماری معمولا در ساخت ویلا از بهترین مواد اولیه استفاده میکنند. برای انتخاب یک درب فرفورژه ویلایی، پهنا و ارتفاع درب بسیار اهمیت دارد. برای انتخاب درب ویلا به نوع سازه ویلا باید توجه داشته باشیم. عموماً ویلا ها به دو دسته تقسیم میشوند درب فرفورژه باغ ویلا و  درب فرفورژه ویلایی مسکونی انتخاب درب فرفورژه ویلایی مسکونی نیاز به دقت بیشتری دارد، ویلا های مسکونی با توجه به این که در مناطق مرغوب شهر ها قرار دارند معمولاً دارای طرح خاص برای درب فرفورژه ویلایی دارند. این نوع ویلا ها معمولا بیشتر از یک طبقه بوده و رفت و آمد هم در آنها بیشتر است. این موارد سبب میشود تا سازندگان در انتخاب درب ویلا دقت بیشتری نمایند.

درب فرفورژه ویلایی

درب فرفورژه ویلایی مسکونی

که محدوده آن در مناطق خوش آب و هوا ی شهر ها است. برای ساخت درب فرفورژه برای این گونه از ویلا ها بیشتر از سبک های مدرن و لوکس استفاده میشود. این گونه از ویلا ها نمای بیرونی ساختمان خود را معمولاً با استفاده از فنس و ستون باکس و درب فرفورژه ویلایی کامل میکنند. همان طور که در بالا نیز اشاره شد با توجه به این که گروه تولیدی الو حفاظ درب فرفورژه را برای ساختمان خریدار طراحی و تولید میکند، ارتفاع کار و ارتفاع وسط درب را با توجه به نمای ساختمان به بهترین شکل ممکن طراحی میکند. امنیت درب فرفورژه به نسبت سایر درب های فلزی بالاتر بوده و جلوه و زیبایی خاصی نیز دارد. خاص ترین درب فرفورژه ویلایی درب آکاردئونی  است . درب فرفورژه ویلا های مسکونی به صورت کامل در کارخانه الو حفاظ  ساخته و به صورت بسته بندی شده  به محل پروژه ارسال میشود.

فرفوژه ویلایی مسکونی

درب فرفورژه باغ

درب فرفورژه باغ متفاوت تر از درب فرفورژه ویلا است. درب باغ با توجه به محیط پیرامون فضای باغ بیشتر ساخته میشود. درب فرفورژه باغ میتواند یک درب فلزی ساده باشد یا یک درب فلزی که تلفیقی از چوب و فرفورژه است باشد. انواع مختلفی از درب فرفورژه باغ وجود دارد که با توجه به سلیقه خریدار انتخاب میشود. انتخاب درب باغ هم بستگی به نوع و شکل سازه ساختمان یا دیوار باغ دارد.

درب فرفوژه باغ

درب فرفورژه باغ ویلا

این نوع درب ویلایی (درب ویلائی) را هم میتوان از طرح های درب فرفورژه انتخاب کنید. با توجه این که ویلا باغی با ویلا مسکونی متفاوت است، داشتن یک باغ ویلا برای بسیاری از خانواده ها به امری عادی تبدیل شده است. داشتن یک ویلای خارج شهر برای گذراندن روز های تعطیل و استراحت در محلی خلوت و زیبا برای بیشتر مردم ایده ال است. ما در ثامن حفاظ انواع مختلف از درب ویلایی فرفورژه را طراحی و تولید کرده ایم تا سازندگان و طراحان ویلا ها با آسودگی خاطر بتوانند درب فرفورژه زیبا را برای ویلای خود انتخاب کنند.

فرفورژه باغ ویلایی

درب فرفورژه تالار

قطعاً درب فرفورژه برای یک تالار بهترین انتخاب است. با توجه به این که تالار محل میهمانی ها و مراسم مختلف است قطعاً احتیاج به دربی زیبا و با ابهت دارد که فقط با استفاده از قطعات فرفورژه میتوان این یک درب فرفورژه جهت تالار طراحی کرد. هم اکنون انواع مختلفی از درب فرفورژه برای تالار استفاده میشود که درب فرفورژه لوکس، درب فرفورژه پیچک از نمونه های مختلف درب فرفورژه تالار به شمار میروند.

تالار
  • درب فرفورژه در زمینه طراحی

درب فرفورژه مدرن

درب فرفورژه کلاسیک

درب فرفورژه CNC

درب فرفورژه فلزی

درب فرفورژه لوکس

درب فرفورژه سفارشی خاص

درب فرفورژه مدرن

گروه تولیدی الو حفاظ یکی از بزرگترین تولید کنندگان و صادر کنندگان انواع درب فرفورژه، نرده فرفورژه در سبک های مختلف در استان تهران در بازار آهن شاد آباد واقع شده است و به عنوان مجموعه ای تخصصی در صنعت ساختمان این افتخار را دارد که از سال 1380 تا کنون با تلاش مستمر متخصصان توانمند و کار آمد خود توانسته است گام های بلندی در جهت ارائه فن آموری نوین در صنعت ساختمان بردارد. تولید بیش از ده ها نمونه درب فرفورژه در سبک های مختلف و خاص از جمله این نو آوری ها است. هم اکنون محصولات درب فرفورژه و مدل های دیگر درب مانند درب آکاردئونی، حفاظ آکاردئونی و غیره ……در سایت الو حفاظ می توانید مشاهده کنید و سفارش دهید.

درب فرفوژه مدرن

درب فرفورژه کلاسیک

برخی از افراد تصور می کنند که دربهای فرفورژه بیشتر برای ساختمان های لوکس و ویلایی مناسب است. ما در این بخش شما را با انواع درب فرفورژه کلاسیک آشنا خواهیم کرد. درب فرفورژه تولید دست است و میتوان درب فرفورژه را در سبک های مختلف تولید کرد. درب فرفورژه آکاردئونی از شاخص ترین درب های فرفورژه کلاسیک است. حفظ اصالت درب با توجه به نمای ساختمان ساخته می شود.

درب فرفورژه کلاسیک

درب فرفورژه CNC

با پیشرفت تکنولوژی و ورود سیستم های برش لیزری و سی ان سی به تولید درب فرفورژه کمک شایانی شد. بخش هایی از درب فرفورژه که با ورق 2 میل برش می خورد با استفاده از این نوع برش تا 6 میل هم افزایش پیدا کرد. در تولید درب های CNC هیچ مشکلی در اجرای طرح های خریدارن وجود ندارد. درب فرفورژه جدید یا به عبارتی ساده تر جدید ترین درب فرفورژه در سبک های مختلف یا برش CNC اجرا میشود. قیمت درب فرفورژه cnc با توجه به ضخامت ورق مشخص میشود. شما میتوانید از ورق 3 میل به بالا برای طرح داخل کادر استفاده کنید. این بسته به توان مالی سازنده دارد طبیعتاً طرح درب با ورق 6 میل دو برابر قیمت ورق 3میل هزینه دارد. درب فرفورژه لیزری یا همان درب CNC در بخش های مختلف کارایی دارد. ساخت درب لابی، درب فرفورژه ورودی حیاط ساختمان ، درب ساختمان های مدرن، درب آکاردئونی بهترین گزینه استفاده از درب فرفورژه CNC هستند.

در فرفوژه سی ان سی

درب فرفورژه فلزی

امروزه در ساخت بیشتر درب ها از فلز به عنوان مواد اولیه در ساخت درب استفاده میشود. درب های فرفورژه الو حفاظ از چهار چوب فلزی ناودانی یا پروفیل ساخته میشود. کادر داخلی این درب ها با توجه به طرح درب با قطعات فرفورژه ساخته میشود. درب فلزی فرفورژه پارکینگ و درب فرفورژه آکاردئونی امنیت بالایی دارد .درب فرفورژه همانند سایر درب های فلزی به صورت درب تک لنگه، درب 2 لنگه و درب سه لنگه ساخته میشود.

درب فرفورژه تک لنگه

در صورتی که درب ساختمان شما به صورتی طراحی شده است که میتوانید از درب فرفورژه تک لنگه استفاده کنید اولویت در استفاده از درب فرفورژه یک لنگه است این درب هم میتواند به صورت درب فرفورژه ریلی باشد هم به صورت درب فرفورژه جک دار. درب تک لنگه فرفورژه ریلی برای ساختمان های جنوبی مناسب تر است .

درب فرفورژه دو لنگه

بیشتر ساختمان های داخل شهر ها با توجه به عرض کم زمین نمیتوانند از درب فرفورژه تک لنگه استفاده کنند. برای این دسته از سازندگان درب فرفورژه دولنگه پیشنهاد میشود. درب فرفورژه دو لنگه با قابلیت باز شوندگی بالا در گروه تولیدی الو حفاظ برتر برای اولین بار در ایران عرضه میشود .

درب فرفورژه سه لنگه

در برخی از موارد به خصوص در شهرستان ها که میخواهند درب نفر رو در داخل درب فرفورژه ماشین رو باشد از درب های 3 لتی یا 3 لنگه استفاده میشود. امروزه از درب های فرفورژه دو لنگه که یک درب نفر رو نیز داخل آن طراحی میشود به جای درب فرفورژه سه لنگه استفاده میشود.

درب فرفورژه فلزی

درب فرفورژه لوکس

به صورت کلی درب هایی که با توجه به نمای ساختمان طراحی شده و به عنوان یک درب زیبا بر روی ساختمان نصب شوند را درب لوکس می نامند. درب لوکس دارای ویژگی های خاص است که ظرافت و زیبایی مهم ترین شاخصه های این محصول است. البته که امنیت یک درب فرفورژه لوکس اولویت اول را دارد ولی تمام طراحی ها و انتخاب مواد اولیه و قطعات فرفورژه باید در خدمت ساخت و هر چه زیبا تر کردن درب فرفورژه لوکس باشد. انواع مختلفی از درب فرفورژه لوکس را در همین سایت الو حفاظ می توانید مشاهده کنید.

درب فرفورژه لوکس

درب فرفورژه سفارشی (درب فرفورژه خاص )

برخی از سازندگان ساختمان ها خاص و لاکچری می‌سازند و طبعاً به دنبال طرح مطابق با شکل ساختمان خود هستند. گروه تولیدی الو حفاظ تولید انواع درب فرفورژه سفارشی و خاص را با توجه به طرح  سازندگان به صورت کامل تولید می‌نماید. در صورتی که طراحی درب ساختمان را نیز انجام نداده اید طراحان درب و پنجره فرفورژه الو  حفاظ میتوانند شما را در انتخاب طرحی زیبا و خاص راهنمایی کنند. همواره در زمان خرید درب فرفورژه لوکس توجه داشته باشید که هر گونه تغییری در قطعات درب فرفورژه اصالت درب را از بین خواهد برد. برخی از تولید کنندگان به دلیل نداشتن قطعات لازم برای تولید درب پارکینگ،سعی میکنند که خریدار را مجاب کنند که از طرح های جایگزین استفاده کنند. این جایگزینی سبب خواهد شد که شکل ظاهری درب تغییر کند. ما در گروه تولیدی الو حفاظ  درب آکاردئونی، انواع درب فرفورژه خاص را باز طراحی کرده و با گرفتن نظرات کارشناسان مجموعه و خریدارن بهترین طرح از هر گونه درب را انتخاب کرده و تولید میکنیم. درب آکاردئونی، یکی از بهترین طرح های درب فرفورژه است. این درب که از طرحی اصیل برخوردار است توانسته به عنوان یک درب فوق لوکس در بیشتر نقاط جهان جایگاه ویژه ای برای خود کسب کند. در برخی از کشورها و شهر ها مانند اربیل در عراق که سخت پسند هستند، درب فرفورژه آکاردئونی جایگاه خاصی برای خود کسب کرده است.

درب فرفورژه الو حفاظ

گروه تولیدی الو حفاظ این افتخار را دارد که محصولات تولیدی این مجموعه همچون نگینی درخشان در میان دیگر محصولات مشابه داخلی و خارجی بدرخشد. هم اکنون انواع درب فرفورژه در سبک های مختلف در این گروه تولیدی ساخته و نصب میشود. شماره ثابت:66681650 -021  و شماره همراه: 09128442709  جواب گوی خریداران محترم میباشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *