درب

درب فرفوژه

درب فرفورژه نوعی درب ساختمانی حساب می شود و در قسمت های ورودی ساختمان ،پارکینگ ،درب حیاط و همچنین در محل ورود  ساختمان های اداری نصب می شود .

درب فرفورژه

می توان گفت درب فرفورژه ترکیبی زیبا از هنر و صنعت است که موجب ساخت درهای فلزی لوکس و زیبا می شود .در حال حاضر طرح ها و مدل های متنوع ای از در ها وجود دارند که از فولاد ،آهن و چوب ساخته می شوند . در هنگام انتخاب درب فرفورژه باید به طرح های آن توجه کرد .این در ها به دو دسته ی درب فرفورژه کلاسیک و درب فرفورژه مدرن تقسیم می شوند .

درب فرفورژه کلاسیک

از درب فرفورژه کلاسیک برای ساختمان ها لوکس ،خانه های ویلایی و ساختمان هایی که در مکان های وسیع ساخته شده اند استفاده می شود . زیرا این درب فلزی از لحاظ طرح و مدل بسیار جراب و زیبا است .

مزایای درب فرفورژه

درب فرفورژه همه ی موارد زیبایی ،امنیت ، نوآوری و تکنولوژی را باهم دارد . برای تولید در های فرفورژه از بهترین تکنولوژی استفاده شده است .همچنین در صنعت تولید آن از مرغوب ترین و بهترین فلزات ،چارچوب ،قفل فلزی ،رنگ های پایدار و لنگه های محکم  بهره برده می شود .در رنگ آمیزی آن از با دوام ترین رنگ و پوشش الکتروستاتیک به کار برده شده است .به همین دلیل کیفیت این در ها مطابق با استاندارد های صنعتی است .

در هنگام رنگ آمیزی درب فرفورژه اغلب از رنگ های سیاه ، طلایی ،قهوه ای سوخته ،قرمز آجری ، قرمز اخرایی و یا ترکیبی از این رنگ ها استفاده می شود . البته باید به طرح و رنگ نمای بیرونی ساختمان توجه کرد تا برای زیبایی بیش تر رنگی هماهنگ با نما انتخاب شود .

نکات مهم در هنگام خرید درب فرفورژه

  1. توجه به جنس در از مهم ترین معیار ها می باشد . زیرا نقش موثری در دوام و امنیت در نیز دارد .
  2. توجه به سازنده و نحوه ی ساخت و تولید آن دومین معار می باشد . مسلما درب های ساخته شده با تکنولوژی روز توسط افراد کارکشته و با تجربه از کیفیت بالاتری برخوردار هستند .
  3. بررسی و سنجش ایمنی دیگر اجزای درب مانند قاب ،یراق آلات ،قفل و شیشه ی به کار رفته در آن از دیگر معیار های خرید می باشد .
  4. حتما درب های که دارای ضمانت نامه ی معتبر هستند را خریداری کنید .

درب فرفورژه در مقایسه با در های ساده از قیمت بالایی برخوردار است . تمامی عوامل تاثیر گذار در صنعت تولید درب بر قیمت آن تاثیر دارد . ابعاد و اندازه ی درب ورودی اولین عامل تاثیر گذار در قیمت درب ها می باشد . رنگ آمیزی و تزئینات در یکی دیگر از این عوامل است، به همین دلیل است که درب فرفورژه با طرح ساده از قیمت پایین تری نسبت به درب های  فرفورژه با طرح های  لوکس و فانتزی دارد.

از جمله ی ایده هایخیلی جدید برای تزیین درب های فرفورژه میتواند استفاده از طرح های هندسی متقارن ، طرح های الهام گرفته از طبیعت و یا ترکیب طرح های فرفورژه با شیشه باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *