درب

درب آکاردئونی پیچ شکلاتی

حفاظ آکاردئونی پیچ شکلاتی

حفاظ آکاردئونی پیچ شکلاتی جزء زیباترین نوع حفاظ اکاردئونی است. علت نام گذاری این درب این است که در برخی از قسمتهای درب پیچهایی به صورت پیچ شکلات کار شده است تا به ظاهر درب زیبایی ببخشد. درب اکاردئونی پیچ شکلاتی در طرحها و نقشهای مختلفی ساخته می شود. این نوع دربها به علت ظاهر زیبایی که دارند، طرفدارن زیادی را به خود اختصاص داده است.

قیمت درب آکاردئونی پیچ شکلاتی

این نوع حفاظ آکاردئونی دارای قیمتهای مختلفی می باشند. قیمت این دربها بستگی به تعداد پیچها، ضخامت و اندازه متغییر است. از دیگر عوامل موثر بر قیمت این دربها، نوع رنگ استفاده شده در آنها می باشد.

چرا درب آکاردئونی پیچ شکلاتی

استقامت دربهای پیچ شکلاتی بسیار بالا بوده و با محصولات مشابه خود برابری می کند. زیبایی این دربها نسبت به دربهای دیگر بسیار بالاست. اگر میخواهید از درب های آکاردئونی استفاده کنید و علاوه بر امنیت، زیبایی نیز برای شما مهم است از درب های اکاردئونی پیچ شکلاتی استفاده کنید. در طراحی این نوع درب ها، تسمه ها به صورت قدی تعبیه شده اند که توسط کوره های آتش قالب گیری شده و حالتی مانند پیچ شکلات به آنها داده میشود. قسمت پیچ داده شده را میتوان با رنگ های مختلف و یا حتی اکلیل رنگ آمیزی کرد تا زیبایی درب آکاردئونی دو چندان شود.

کاربرد درب اکاردئونی پیچ شکلاتی

حفاظ آکاردئونی پیچ شکلاتی از جمله حفاظهایی است که دارای زیبایی خاص خودش می باشد. این نوع درب را می توان در هر جایی که ظاهر و نمای آن مکان مهم است، به کار برد. مثلا در رستورانها، تالارها، کافی شاپها، خانه های لوکس و هر جایی که از نظر زیبایی برای صاحب آنجا مهم باشد. اگر زیبایی آپارتمان و محل کارتان برای شما دارای اهمیت زیادی است، یکی از بهترین حفاظهایی که می توانید استفاده نمایید، حفاظ اکاردئونی پیچ شکلاتی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *