درب

درب آکاردئونی پنج لوزی

درب آکاردئونی پنج لوزی

درب آکاردئونی پنج لوزی – یکی از بهترین انواع درب آکاردئونی، حفاظ آکاردئونی پنج لوزی است. این نوع درب در بسیاری از اماکن استفاده می شود و تقریبا در بین مردم محبوبیت پیدا کرده است. این نوع دربها را میتوان هم در فضاهای بسته و هم در فضاهای باز استفاده نمود. طراحی و ساخت حفاظ آکاردئونی پنج لوزی منحصر به فرد بوده و از نظر امنیت و استحکام میتوان گفت که جزء بهترین دربهای اکاردئونی است.

آشنایی بیشتر با درب آکاردئونی پنج لوزی

در واقع درب آکاردئونی پنج لوزی امروزه یکی از رایج ترین درب های مورد استفاده در تمام فضاها چه فضاهای باز و چه فضاهای بسته است. دلیل استفاده زیاد از این درب ها هم وزن سبکشان است که جابجاییشان را آسان می کند و هم  امنیت بسیار بالایی است که برای محیط ها فراهم می کند. لذا این مساله سبب می شود که امروزه این دربها در انواع مختلفی تولید شود. از جمله انواع درب یا همان حفاظ آکاردئونی مورد استفاده در انواع مکان ها می توان به درب آکاردئونی پنجره ای، درب آکاردئونی پارکینگی، درب آکاردئونی فروشگاهی، حفاظ آکاردئونی مسکونی، حفاظ آکاردئونی اداری و تجاری و دیگر موارد اشاره نمود.

ویژگی های درب آکاردئونی پنج لوزی یا پنج گل

ویژگی عمده درب آکاردئونی پنج لوزی این است که به صورت پنج لوزی یا پنج گل ساخته شده است. طراحی آن به گونه ای است که هیچگونه فضای خالی دربین این درب وجود ندارد و همین امر باعث می شود این درب امنیت بالایی داشته باشد. هر سارقی که این حفاظ را مشاهده کند، از دزدی خود منصرف می شود. از دیگر ویژگی های این درب این است که تسمه های عمودی این مدل درب به صورت سه لایه یا سه ردیف می باشد. ین ویژگی این مدل درب سبب شده که از امنیت بسیار بالایی برخوردار باشند به گونه ای که به آن لقب کابوس دزدان را بدهند.

درب آکاردئونی پنج لوزی معمولا به صورت دو جداره است و از این رو وزن آن بالاتر از سایر حفاظهای آکاردئونی و معادل 140 کیلوگرم است. از آنجایی که وزن این درب ها سنگین است و به دلیل اینکه این درب ها راحتتر باز و بسته شوند تولیدکنندگان با واشر لابه لای تمامی پرچ های این درب را پوشش می دهند. از دیگر ویژگی های این مدل درب ها استحکام بسیار زیاد، امنیت بالا، نرم بودن و همچنین بی صدا بودن می باشد. همچنین تمام پرچ های اصلی این درب مخفی هستند.

از آنجایی که این مدل درب ها دوجداره هستند مزیت هایی نیز دارند و از مزایای درب آکاردئونی پنج لوزی دو جداره این است که از آنجایی که تما لوزی های درب پوشش داده می شوند لذا دارای استحکام بسیار است. همچنین هیچ جای خالی برای وارد کردن دیلم و جک های ماشین ندارد. همچنین بسیار روان و کم جا هستند.

انواع درب آکاردئونی پنج لوزی

درب آکاردئونی پنج لوزی در انواع مختلفی وجود دارد.  درب آکاردئونی، می تواند در مدل های مختلف و  با بهترین کیفیت و همراه با تنوع در رنگ و در ابعاد مختلف ساخته و توسط کارشناسان حرفه ای الوحفاظ نصب م یشود، از دیگر وجوه تمایز درب آکاردئونی الوحفاظ م یتوان به کیفیت و دوام بسیار بالاو گارانتی مطمئن، اشاره کرد.

هر کدام از این دربها در سایزها و اندازه های و همچنین طرحهای مختلف ساخته می شوند که در زیر به انها اشاره می شود:

درب اکاردئونی پنج لوزی تسمه نقش دار

 

حفاظ اکاردئونی پنج لوزی دو جداره

یکی از پیشنهادات الو حفاظ، حفاظ آکاردئونی پنج لوزی سفارشی می باشد. مهم ترین مزیت این درب این است که هیچ اثری از میخ پرچها بر روی درب وجود ندارد و همگی انها به صورت مخفی کار شده اند. این مخفی کاری به خاطر امنیت بیشتر بوده تا سارقان دسترسی به میخ و پرچ نداشته باشند.

درب آکاردئونی پنج لوزی پیچ شکلاتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *