درب

درب آکاردئونی سه لوزی

درب آکاردئونی سه لوزی

درب آکاردئونی سه لوزی یکی از زیر مجموعه های درب آکاردئونی است که جرء بهترین حفاظها برای آپارتمانها، فروشگاهها، مغازه ها و منازل می باشد. استحکام این دربها بسیار بالا بوده و می تواند خیال شما را هنگامی که در منزل حضور ندارید تا حد زیادی راحت کند.

ویژگی های درب آکاردئونی سه لوزی

همان طور که در بالا اشاره نمودیم درب یا همان حفاظ آکاردئونی دارای انواع و مدل های مختلفی است که می توان به راحتی تمام این مدل ها را در بازار پیدا کرد. یکی از این مدل ها درب آکاردئونی سه لوزی است. درب آکاردئونی سه لوزی یا سه گل یکی از رایج ترین و متداول ترین درب های آکاردئونی است. چرا که امنیت این گونه درب ها را بیش از 90 درصد تخمین زده اند.

از این رو یکی از مهم ترین دلایل استفاده از اینگونه درب ها همین ایجاد امنیت بسیار بالا در تمام مکان ها است. از دیگر ویژگی های درب آکاردئونی سه لوزی این است که می توان در بدنه آن ها قفل های مخفی به کار برد. لذا بسیاری از قفل سازها برای اینکه امنیت این سازه را افزایش دهند قفل های مخفی در بدنه این درب ها تعبیه می کنند.

انواع درب آکاردئونی سه لوزی

این نوع حفاظ آکاردئونی با توجه به سلیقه مشتری و همچنین قیمت و استحکام مورد نیاز برای ساخت، در انواع مختلفی ساخته می شود که مهمترین آنها می پردازیم.

درب آکاردئونی سه لوزی دو خم

یکی از بهترین انواع حفاظ آکاردئونی، حفاظ آکاردئونی سه خم می باشد. طراحی این نوع درب ها ساده ولی استحکام انها بسیار بالا است و سارقان برای ورود به منزل در صورت مشاهده این نوع درب ها از سرقت خود منصرف می شوند. درب آکاردئونی سه لوزی دارای سه ردیف به صورت لوزی بوده و برای اینکه تسمه های عمودی آن به راحتی در ریل جاگذاری شود هم در قسمت بالا و هم در قسمت پایین دارای یک خم است که امنیت را افزایش می دهد.

درب آکاردئونی سه لوزی چهار خم

درب آکاردئونی سه لوزی چهار خم یکی از درب هایی است که میتوان با آن امنیت منزل و شرکتها را به طول کامل تامین کرد. این دربها دارای ضمانت می باشند.

درب آکاردئونی سه لوزی پرچ مخفی

در این نوع دربها از تسمه هایی جهت پنهان کردن پرچها استفاده می شود که باز شدن پرچها توسط دزدها را دشوار می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *