درب

درب آکاردئونی سه لوزی

درب آکاردئونی سه لوزی

ما در این مطلب می خواهیم به معرفی درب آکاردئونی سه لوزی بپردازیم. لذا ویژگی های درب آکاردئونی سه لوزی را توضیح می دهیم. از این رو اگر می خواهید با این درب و ویژگی های آن آشنا شوید می توانید با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید.

درب آکاردئونی چیست؟

درب آکاردئونی به گونه ای طراحی می شود که یک حفاظ بسیار امن برای هر ساختمانی باشد. از این رو به این درب، حفاظ آکاردئونی نیز می گویند. این نوع درب ها در عین سادگی در ظاهر، یکی از مستحکم ترین سازه های حفاظتی می باشد. در واقع اینگونه درب ها یکی از بهترین و مطمئن ترین درب هایی هستند که از ورود سارقین به داخل ساختمان جلوگیری می کنند. این مساله سبب شد که به این درب ها درب های ضد سرقت نیز بگویند و همچنین قابل نصب در هر فضا چه باز و چه بسته باشد.

همچنین از آنجایی که نوع جمع شدن این ساز به مانند ساز آکاردئون است لذا به این درب درب یا حفاظ آکاردئونی نیز می گویند. شیوه بسته شدن این درب ها به صورت تاشو است به گونه ای که می توان کل سازه را در یک طرف جمع کرد و در زمان استفاده و باز کردن به شکل اولیه برگرداند. این درب ها به دلیل امنیت بسیار بالایی که دارند و همچنین به دلیل ویژگی های ظاهری که فضای کمی را اشغال می کند قابل نصب در تمام فضا ها اعم از درب ورودی واحد منازل شخصی، درب ورودی پارکینگ ها، درب ساختمان های اداری و شرکت ها، درب بالکن و پنجره های ویلاها، درب ورودی پاساژها و ساختمان های تجاری و درب ورودی کارخانه ها می باشد.

این درب به دلیل اینکه کاربردهای فراوانی دارد در شکل ها و مدل های مختلفی ساخته می شود. انواع مدل های درب یا همان حفاظ آکاردئونی شامل درب آکاردئونی سه لوزی، درب آکاردئونی چهار لوزی، درب آکاردئونی پنج لوزی و درب آکاردئونی ساده می باشد. ما در این مقاله قصد داریم ویژگی های درب آکاردئونی سه لوزی را توضیح دهیم. برای ﺁشنایی با ویژگی های درب آکاردئونی سه لوزی در ادامه متن با ما همراه باشید

ویژگی های درب آکاردئونی سه لوزی

همان طور که در بالا اشاره نمودیم درب یا همان حفاظ آکاردئونی دارای انواع و مدل های مختلفی است که می توان به راحتی تمام این مدل ها را در بازار پیدا کرد. یکی از این مدل ها درب آکاردئونی سه لوزی است. درب آکاردئونی سه لوزی یا سه گل یکی از رایج ترین و متداول ترین درب های آکاردئونی است. چرا که امنیت این گونه درب ها را بیش از 90 درصد تخمین زده اند.

از این رو یکی از مهم ترین دلایل استفاده از اینگونه درب ها همین ایجاد امنیت بسیار بالا در تمام مکان ها است. از دیگر ویژگی های درب آکاردئونی سه لوزی این است که می توان در بدنه آن ها قفل های مخفی به کار برد. لذا بسیاری از قفل سازها برای اینکه امنیت این سازه را افزایش دهند قفل های مخفی در بدنه این درب ها تعبیه می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *