درب

درب آکاردئونی سفارشی

درب آکاردئونی سفارشی

درب آکاردئونی سفارشی – شاید از بین چندین درب آکاردئونی که ساخته شده است، سلیقه یک شخص با آن سازگار نبوده و به دنبال درب آکاردئونی سفارشی مورد نظر خود باشد. این نوع درب به سفارش و سلیقه مشتریان ساخته می شود. رنگ، اندازه، مدل، طرح و هر آنچه که مشتری بخواهد به سفارش مشتری ساخته و نصب می شود.

چرا درب آکاردئونی سفارشی

در مواردی که سلیقه مشتری کمی متفاوت بوده درب آکاردئونی ساده رضایت او را جلب نمی کند و به دنبال حفاظ خاصی باشد که هم از نظر ظاهر و هم از نظر دوام و محکمی منحصر به فرد باشد، اینجاست که الو حفاظ درب آکاردئونی سفارشی خود را معرفی می کند.

به عنوان مثال می توان از ترکیب چندین درب آکاردئونی، یک درب آکاردئونی سفارشی ساخت. مثلا از ترکیب درب آکاردئونی نقش دار و درب آکاردئونی چهار لوزی، درب مورد نظر شما مشتری عزیز ساخته شود. در این نوع دربها برای امنیت بیشتر، از تعداد تسمه های بالاتر، برای استحکام بیشتر، از لولاها و پرچ های مکحم تر با تعداد بالا، برای زیبایی بهتر از بهترین رنگها و طراحی استفاده می شود. این دربها بسته به سفارش مشتری هم می تواند دو جداره باشد و هم تک جداره.

نمونه کارهای درب اکاردئونی سفارشی

درب آکاردئونی سفارشی

قیمت درب آکاردئونی سفارشی

در این نوع حفاظهای آکاردئونی آهن زیادی استفاده می شود به همین دلیل نیز قیمت این نوع حفاظها نسبت به بقیه حفاظها کمی بالاتر است. از نظر ظاهری نیز مانند درب آکاردئونی خم دار باید فرم دلخواه مشتری ساخته شود که کمی برای سازنده زمان گیر می باشد. به همین دلیل نیز قیمت درب اکاردئونی سفارشی نیز نسبت به بقیه دربها کمی بالاتر می باشد. دربهای آکاردئونی سفارشی را می توان با تعداد لوزی های بیشتر ساخت که استحکام، دوام و امنیت منزل و محل کار نیز بالا می رود.

مزایای حفاظ آکاردئونی سفارشی

  • به دلیل اینکه  این درب آکاردئونی از لوزی های بسیاری تشکیل شده است بسیار محکم میباشد.
  • به دلیل اینکه میخ پرچ ها توسط یک تسمه مخفی شده اند و زیر آن تسمه قرار گرفته اند دسترسی سارقان به آن با دریل یا فرز امکان پزیر نمی باشد.
  • در این نوع درب آکاردئونی فضای خالی برای اینکه بتوان با  وسیله هایی مانند دیلم و نظیر آن به درب فشار آورد تا باز شود وجود ندارد.
  • این نوع درب آکاردئونی فضای بسیار کمی را اشغال می کند و بسیار راحت باز و بسته می شود.
  • در این نوع درب آکاردئونی از بهترین ریل و بلبرینگ استفاده شده است.
  • امنیت این نوع درب آکاردئونی بسیار بالاتر از درب های دیگر است.

سخن آخر : با اینکه تنوع دربهای آکاردئونی بسیار بالاست و امکان انتخاب آن برای مشتری کمی سخت و دشوار است، اما مشاوران الو حفاظ آماده راهنمایی در خصوص انتخاب نوع محافظ برای شما هستند. سعی ما این است که بهترین پیشنهاد را بر اساس قیمت و کیفیت به عزیزان بدهیم.

قیمت درب آکاردئونی بهترین حفاظ آپارتمان

با نگاهی کوتاه و گذرا به وضعیت دزدی و ناامنی به دلیل گسترش فقر، در شهرهای بزرگ، اهمیت ایجاد امنیت، با نصب درب های آکاردئونی، دوربین های مداربسته و رعایت دیگر نکات امنیتی، می توانید نگرانی کمتری را احساس کنید. و به اهمیت وحود درب آکارئونی در خانه، آپارتمان و ویلا پی ببرید.  قیمت درب آکاردئونی، بسته به متراژ ، شرایط محیطی سازه، بسیار متفاوت است و شرکت های تولید کننده بسته به نوع درب آکاردئونی قیمت های متفاوتی را به مشتریان اعلام می کنند، برای کسب آگاهی از قیمت درب آکاردئونی و شرایط نصب با کارشناسان فنی الوحفاظ تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *