درب

درب آکاردئونی دو جداره

درب اکاردئونی دو جداره

درب های آکاردئونی دوجداره از بهترین حفاظ های درب آکاردئونی هستند که امروزه بسیار مورد استفاده قرار میگیرند. این درب ها در مکانهای مختلفی مانند مجتمع های تجاری و مسکونی، باغ و ویلا، پارکینگ، مغازه ها، بانک ها و دیگر مکانها استفاده می شوند. حالت ریلی بودن درب های آکاردئونی دو جداره و سبک بودن آنها از ویژگی های مهم این محافظ ها محسوب می شود.

درب های آکاردئونی دو جداره از تسمه های محکمتری ساخته شده اند. این تسمه ها به وسیله جوش به یکدیگر اتصال پیدا می کنند.

امنیت درب آکاردئونی دو جداره

درب های آکاردئونی دوجداره دارای امنیت بسیار بالایی هستند . ساخت این درب ها به گونه ای است که انگار دو درب آکاردئونی را از پشت به هم جوش داده اند و به همین دلیل باز کردن این درب ها مشکل و سخت میباشد و همین امر ضریب امنیتی را بسیار بالا میبرد. درب های آکاردئونی دو جداره دارای استحکام بسیاری میباشند.

بهتر است از رنگ کوره ای به جای رنگ های روغنی برای سفارش درب های آکاردئونی دوجداره استفاده کنید زیرا این رنگ ها در برابر ضربه و رطوبت مقاومت بیشتری دارند. همچنین می توانید برای بیشتر کردن امنیت درب های آکاردئونی دوجداره از قفل های مخفی توکار استفاده کنید.

درب آکاردئونی دو جداره

عوامل تاثیر گذار بر قیمت درب آکاردئونی دو جداره

  • وزن حفاظ آکاردئونی دو جداره با توجه به مکان مورد نظر تعیین می شود که البته وزن بر قیمت تاثیر گذار است.
  • درب ها ی آکاردئونی دوجداره با جوشکاری بهم متصل می شوند. بنابراین نوع جوشکاری بر قیمت موثر است.
  • نوع رنگ به کار رفته در این حفاظ ها نیز بر قیمت موثر است.
  • تعداد شاخه هایی که در این درب ها به کار می رود که به اصطلاح به آن تراکم می گویند نیز بر قیمت موثر است.

امنیت درب آکاردئونی دو جداره

شاید به این فکر کنید که ممکن است استفاده از محافظ های آهنی امنیت بیشتری داشته باشد، ولی شما می توانید با پرداخت هزینه ای کمتر محافظی مناسب تر را تهیه کنید. درب های آکاردئونی دوجداره بسیار سبک تر و از لحاظ قیمت مناسب تر از درب های آهنی هستند. استحکام درب های آکاردئونی دوجداره بسیار مورد توجه است و امنیت بیشتری را ایجاد می کند. می توانید به این فکر کنید که اگر از این درب های آکاردئونی دوجداره استفاده کنید مانند قفل گاو صندوق عمل میکند. با وجود چنین حفاظی دیگر راه ورودی برای سارقان نیست.

درب آکاردئونی دوجداره

نکات مهم هنگام خرید درب آکاردئونی دو جداره

در هنگام خرید باید دقت کنید که در برابر پولی که پرداخت میکنید جنسی با کیفیت نیز تحویل بگیرید بنابراین باید به کارگاه های معتبر مراجعه کنید. در هنگام انتخاب طرح مورد نظر این مسئله را در نظر بگیرید که طرحی که انتخاب میکنید امنیت درب های آکاردئونی دوجداره را پایین نیاورد. به دلیل اینکه این درب ها در چهارچوب اصلی قرار میگیرند بنابراین نصب آنها راحت است و چون این درب ها به صورت تا شدن جمع می شوند بسیار مورد استقبال است. شما می توانید با خرید درب های آکاردئونی دوجداره برای ورودی های مجتمع های خود از امنیت ساختمان مطمئن باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *