درب

درب آکاردئونی دوبل

درب آکاردئونی دوبل

در این نوع درب ها که یکی دیگر از انواع درب آکاردئونی هستند برای محکم کاری بیشتر از یک تسمه اضافه استفاده می شود. این تسمه ها باعث می شود که میخ پرچی که تسمه ها را به هم متصل می کند، زیر یک لایه تسمه دیگری دیگر قرار گیردتا امنیت بیشتری داشته باشد.با این روش به هیچ عنوان هیچ سارقی نمی تواند با دیلم یا هر وسیله دیگر آسیبی به درب برساند.

نمونه درب آکاردئونی دوبل

درب آکاردئونی دوبل
درب آکاردئونی دوبل

مزایای درب آکاردئونی دوبل

پرچهای استفاده شده در حفاظ آکاردئونی دوبل معمولا در ابعاد 30*60 می باشند که جنس آنها از فولاد است. این پرچها در سه ردیف نصب می شوند و پرچهای اصلی قابل دیدن نیستند که این امر باعث ناراحتی و ناامیدی سارقان می شود.

انواع درب آکاردئونی دوبل

درب آکاردئونی دوبل به دلیل امنیت بالایی که دارد، طرفداران خاص خود را دارد. این درب در انواع مختلفی ساخته می شود که در زیر به آنها اشاره می کنیم:

حفاظ آکاردئونی دوبل پرچ مخفی

یکی از محصولات الو حفاظ، درب آکاردئونی دوبل پرچ مخفی میباشد. در این نوع دربها از سه لایه تسمه که به صورت عمودی کار شده است و ضخامت آن 20*50 می باشد، استفاده می شود. امنیت درب آکاردئونی پرچ مخفی بسیار بالاست و سارقان نمی توانند با دریل و سنگ فرز پرچ ها را از بین ببرند. تسمه های استفاده شده در این نوع دربها بسیار محکم هستند و با قیچی ورق بر و اهرم به هیچ عنوان باز نمی شوند. همچنین کلافی که در این نوع درب اکاردئونی استفاده شده است به صورت دوبل از نوع قوطی 50*30 تهیه شده است که از ورق یا ضخامت 2 میل استفاده شده است.

حفاظ آکاردئونی دوبل نقش دار

این نوع حفاظ علاوه بر امنیت بالایی که دارد، دارای ظاهر زیبایی نیز می باشد. در این نوع دربها برای زیبایی بیشتر، نقشهایی بر روی آن ایجاد میکنند که بر زیبایی ان می افزاید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *