درب

درب آکاردئونی ایتالیایی

درب آکاردئونی ایتالیایی

درب اکاردئونی مدل ایتالیایی یکی دیگر از انواع دربهای اکاردئونی است. در این نوع دربها از تسمه های زیادی استفاده شده است که به صورت مورب کار گذاشته می شوند. به دلیل بالا بودن تعداد تسمه ها در دربهای آکاردئونی مدل ایتالیایی امکان اینکه درب به سختی باز و بسته شود وجود دارد. اما اگر سازنده مهارت کافی در ساخت این حفاظ اکاردئونی را داشته باشد باز و بسته شدن این درب به آسانی انجام می شود.

نمونه درب آکاردئونی ایتالیایی

درب آکاردئونی ایتالیایی
درب اکاردئونی ایتالیایی

مزایای حفاظ آکاردئونی ایتالیایی

حفاظ آکاردئونی ایتالیایی الگو گرفته از کشورهای خارجی است. این مدل درب به دلیل امنیت بالا و ایمنی بیشتری که دارد طرفداران خاص خود را دارد. کسانی که به دنبال محافظی برای آپارتمان و اداره خود هستند، یکی از پیشنهادات الو حفاظ استفاده از حفاظ اکاردئونی ایتالیایی می باشد. تسمه های به کار رفته در این نوع دربها از سایز یک متری ساخته شده می شوند که دوام بیشتری نسبت به مدل آکاردئونی ساده دارد.

کاربرد حفاظ آکاردئونی ایتالیایی

این نوع حفاظ را می توان در داخل منزل، اداره ها و پارکینگ ها و هر جایی که نیاز به مراقبت زیاد دارند استفاده نمود. در فضاهایی مثل باغ ها، ویلاها، آرایشگاهها، پاساژها و از این قبیل مکانها میتوان حفاظ آکاردئونی را نصب نمود.

قیمت درب آکاردئونی ایتالیایی

قیمت درب آکاردئونی ایتالیایی به عوامل مختلفی بستگی دارد. اینکه پروفیلهای این درب در چه ابعادی باشند و یا پرچهای استفاده شده در آن از جنس تمام فولاد باشند و همچنین اینکه از چه نوع رنگی در رنگ آمیزی آن استفاده شده است، همگی اینها عوامل تاثیر گذار بر روی قیمت درب آکاردئونی میباشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *