حفاظ

حفاظ روی دیوار

Z

حفاظ روی دیوار  نقش محافظتی در برابر سارقین داشته و امنیت خانه را تضمین می کند . حفاظ روی دیوار اغلب از جنس آهن و فولاد می باشد و در برخی مناطق به ندرت از جنس چوبی آن استفاده می شود .

در گذشته حفاظ روی دیوار به صورت سیم های خار دار بود که ضعف های زیادی داشت .اما حفاظ های امروزی مانند حفاظ شاخ گوزنی ،حفاظ لیلیوم ،حفاظ های نیزار دارای امنیت بالا ،زیبایی و استحکام زیاد می باشند به گونه ای که مورد تایید پلیس ها قرار گرفته اند .

عوامل تاثیر گذار بر انتخاب نوع حفاظ روی دیوار 

  • قیمت حفاظ

قیمت حفاظ ها دارای تنوع زیادی می باشند و هر چه هزینه ی بیش تری در نظر گرفته شود گزینه های انتخابی بیشتری خواهید داشت . قیمت حفاظ روی دیوار به ترتیب گران بودن عبارت اند از : حفاظ لیلیوم ،حفاظ نخل مرداب ،حفاظ شاخ گوزنی آبشار ،حفاظ سر نیزه ای ساده ،حفاظ بوته ای ،حفاظ نیزار ،حفاظ شاخ گوزنی .

  • توجه به مکان نصب حفاظ روی دیوار

هرچه مکان استفاده ی حفاظ ها مهم تر و نیاز به امنیت بالا تری داشته باشد ارتفاع و پیچیدگی حفاظ ها بیشتر خواهد شد . مکان های دارای دیوار های کوتاه موقعیت مناسبی برای سارقان می باشند . نصب حفاظ های بلند بر روی دیوار ها ارتفاع آ‌ن ها را زیاد و امنیت را افزایش می دهد .

  • سلیقه مالک

حفاظ ها علاوه بر اینکه امنیت خانه را تضمین می کنند بر زیبایی خانه نیز تاثیر می گذارند . پس سلیقه ی شما تعیین می کند از کدام یک از مدل های نرده ها استفاده می کنید .

انواع حفاظ روی دیوار 

  • حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی با جنس بسیار عالی و شکلی زیبا یکی از پرطرفدار ترین حفاظ ها در تهران می باشد .جنس این حفاظ از فلز است که در اشکال مختلف همانند شاخ گوزن خم کاری . ساخته می شود

  • حفاظ دیوار سر نیزه ای

این حفاظ جزو پر فروش ترین و شناخته شده ترین حفاظ ها می باشد . نرده حفاظ سر نیزه ای از طراحی ساده ای برخوردار است و در سه مدل یک ،دو و سه طرفه تولید می شود .

  • حفاظ دیوار بوته ای

این حفاظ از انواع حفاظ های خاردار می باشد و به دلیل داشتن شاخه های بسیار تیز و پر پیچ عبور از آن بسیار سخت و حتی می توان گفت غیر قابل عبور می باشد .

  • حفاظ نیزار

از حفاظ نیزار هم برای دیوار و هم برای در استفاده می شود . این حفاظ همانگونه که از نامش مشخص است ظاهری همانند نیزار دارد به همین دلیل از زیبایی زیادی برخوردار است و به دلیل جوشکاری کمی که دارد از استحکام بالایی برخوردار است .

حفاظ نرده فرفورژه ،حفاظ سر نیزه ای آبشاری ،حفاظ نخل مرداب پالم از دیگر مدل های حفاظ روی دیوار می باشند .

  • حفاظ دیوار لیلیوم

حفاظ لیلیوم از زیبا ترین حفاظ های ساخته شده تا به امروز می باشد . در طراحی این حفاظ از گل های لیلیوم الهام گرفته شده است . حفاظ لیلیوم ساختار مرکز گرایی دارد به همین دلیل می توان در ارتفاع های مختلف با تراکم های متفاوت آن را تولید کرد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *